Ar kristāla balvu pasniegšanu sācies Pasaules ekonomikas forums Davosā

0 komentāri

Ar kristāla balvu pasniegšanu Šveices kalnu kūrortā Davosā dots starts Pasaules Ekonomikas forumam.

Ar kristāla balvu godina par mūža ieguldījumu kultūras dialoga veicināšanā. 2007. gadā to saņēma arī toreizējā Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceremonijā, ko tradicionāli vada Davosas foruma dibinātājs Klauss Švābe, šogad par mūža ieguldījumu balvas pasniedza itāļu tenoram Andrea Bočeli, japāņu arhitektam Šigeru Banam un Andželikai Kidžo – mūziķei no Beninas.

Slavenais forums, kas ik gadus Šveicē pulcē pasaules valstu vadītājus, biznesa līderus un akadēmiķus, ilgs četras dienas. Tajā piedalīsies 2500 pasaules ietekmīgākās personas.

Starp jautājumiem, kas tiks pārspriesti, dominēs islāmistu asiņainie noziegumi Parīzē un karadarbība Irākā un Ukrainā. Viena no galvenajām runātājām šī gada forumā būs Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite. Latvijas prezidents Andris Bērziņš uz forumu nav aicināts, bet turp dosies premjerministre Laimdota Straujuma.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas