Ar helikopteriem un vērienīgiem policijas spēkiem mēģina aizturēt teroristus

0 komentāri

Vairāki tūkstoši Francijas likumsargu, kā arī Francijas speciālā policija izvērtusi vērienīgu pakaļdzīšanās operāciju aptuveni 40 kilometrus no Parīzes.

Parīzes ziemeļaustrumu daļā teroristi saņēmuši vienu ķīlnieku; Sākusies apšaude, un izskanējušas pretrunīgas ziņas par bojā gājušajiem, ziņo AFP.

Aculiecinieka uzņemtā video redzams, kā policija monitorē ceļus un tuvējo apkārtni pilsētiņā Dammartin-en-Goele:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas