Aptauja: Pēc vēlēšanām Ukrainā pie varas varētu nonākt Porošenko un ”nacionāļu” partijas

0 komentāri

Ukrainā jaunākās aptaujas pirms svētdien, 26. oktobrī, gaidāmajām ārkārtas parlamenta vēlēšanām liecina, ka prezidenta Petro Porošenko partija iegūs trešdaļu vietu, taču koalīcijas izveidei viņiem nāksies meklēt atbalstu no nacionālistu partijām.

Jaunākā sabiedriskās domas aptauja Ukrainā liecina, ka vairāk nekā 30% no aptaujātajiem, kuri jau ir izlēmuši, par ko balsos, savu balsi atdos par prorietumniecisko tagadējā prezidenta Petro Porošenko bloku.

Populistiskā nacionālistu Oļeha Ļaško Radikālā partija ir otrajā vietā ar 13% balsu, bet par premjera Arsēnija Jaceņuka Tautas fronti varētu balsot 11% vēlētāju.

Trešdaļa vēlētāju vēl nav izlēmuši, par kuru no politiskajiem spēkiem balsot. Vēlēšanu iznākums lielā mērā būs atkarīgs no šīs elektorāta daļas.

Doņeckas separātisti ir paziņojuši, ka pie viņiem vēlēšanas nenotiks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas