Apstiprina, ka Parīzē pie terorista atrastā pase piederējusi bēglim

1 komentārs

Dati, kas minēti pasē, kas tika atrasta pie viena no teroristiem, kas naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā sarīkoja apšaudes, atbilst datiem, ko sniegusi persona, kas ieradās Serbijā bēgļa statusā.

“Pārbaude apstiprināja, ka dati atbilst 3. oktobrī Grieķijā identificētai personai,” ziņo amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī konkrētā persona nav bijusi drošības dienestu vai Interpola meklēto teroristu sarakstā.

Jau vēstījām, ka Parīzes teroraktu upuru skaits sasniedzis 129, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainotie. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

Šausminošajos teroraktos, kas naktī uz sestdienu tika sarīkoti Francijas galvaspilsētā Parīzē, nogalināti arī Vācijas, Lielbritānijas, Beļģijas, Alžīrijas un Čīles valstspiederīgie.

1 komentārs

TOP komentāri

  • peliite
    +1

    peliite

    un šādi viņi ieradīsies arī pie mums! ES ar savām bēgļu kvotām un LABO sirdi, paši sevi iznīcinās!!! Tikpat labi varam teikt WELCOME TERORISTI!!!! Nožēlojami

    17.11.2015 14:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas