Apšaudēs Doņeckā nošauj Sarkanā krusta darbinieku

0 komentāri

Ceturtdien, 2. oktobrī, vēlu vakarā Ukrainas pilsētā Doņeckā apšaudes laikā nogalināts Šveices Sarkanā Krusta darbinieks, ziņo Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteja.

Par spīti tam, ka Ukraina un separātisti noslēguši pamieru, katru dienu turpinās apšaudes.

Pašpasludinātās ”Doņeckas tautas republikas” Aizsardzības ministrijā apgalvo, ka Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas darbinieks gājis bojā, kad Ukrainas bruņotie spēki uz komitejas ēku raidījuši šāviņu.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Doņeckā atsākās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu. Prokrieviskie kaujinieki to atkal mēģināja ieņemt, taču Ukrainas spēki šo uzbrukumu atvairīja. Uzbrukumā dzīvību zaudēja septiņi promaskaviskie separātisti.

Eiropas Savienība paudusi satraukumu par jaunām kaujām Austrumukrainā, kas notiek, neraugoties uz 5. septembrī noslēgto pamieru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas