Apšaudē Šveicē vairāki bojāgājušie

0 komentāri

Vairāki cilvēki nogalināti apšaudē, kas izcēlusies Šveices Ārgavas kantonā, paziņoja policija.

Vīrenlingenas pilsētiņas iedzīvotāji sestdienas vakarā dzirdējuši šāvienus un izsaukuši policiju, kas kādā dzīvoklī atradusi vairākus bojāgājušos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pavēstījusi vietējā policija, apšaude izcēlusies personiska konflikta dēļ, un viens no bojāgājušajiem ir šāvējs. Visi upuri un arī šāvējs ir šveicieši. Teroristiskus nozieguma motīvus policija izslēdz.

Šāvējam, kurš bijis 36 gadus vecs, nav bijusi ieroču nēsāšanas atļauja un viņš nav izmantojis policijas ieroci.
Vispirms noziedznieks devies uz dzīvojamo māju, kur nošāvis savu sievastēvu, sievasmāti un sievas brāli. Pēc tam viņš devies uz citu māju, kur nogalinājis vēl vienu vīrieti un nošāvies pats.

Notikušais šokējis parasti mierīgo Alpu valsti, kura nesen pētījumā tika atzīta par pasaulē laimīgāko nāciju. Medijs Netize notikušo saista ar šaujamieroču izplatību Šveicē. Neoficiāli dati liecina, ka valstī apritē ir apmēram 4,5 miljoni šaujamieroču, un tā šai ziņā daudz neatpaliek no ASV, Jemenas un Serbijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas