Apšaude Slovākijas-Ungārijas pierobežā! Aizturēti vairāki cilvēku kontrabandisti

0 komentāri

Apšaude uz Slovākijas-Ungārijas robežas. Lai apturētu bēgošu cilvēku kontrabandistu automašīnu, Slovākijas policija raidījusi šāvienus, ievainojot trīs patvēruma meklētājus no Sīrijas.

Incidents noticis brīdī, kad Slovākijas Muitas policija Ungārijas robežas tuvumā pārbaudei likusi apstāties četrām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no aizturētajiem auto sācis bēgt, tādēļ policija sākusi šaut. Trīs nelegālie imigranti no Sīrijas ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Kopumā policijai izdevies aizturēt sešus kontrabandistus un 11 nelegālos imigrantus.

Jau ziņots, ka Slovākijas amatpersonas brīdinājušas, ka cilvēku kontrabandisti, apejot apsargāto Ungārijas-Austrijas robežu, nelegālos imigrantus uz Vāciju cenšas pārvest pār Slovākijas un Čehijas robežu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas