Aprit gads, kopš virs Ukrainas tika notriekta Malaizijas lidmašīna

3 komentāri

Aprit gads, kopš pasauli satricināja ziņas par Malaizijas pasažieru lidmašīnu, kura tika notriekta virs Ukrainas teritorijas. Dzīvību toreiz zaudēja 298 cilvēki un izmeklēšana joprojām turpinās.

Oficiālos rezultātus izmeklētāji sola tikai oktobrī, bet ir izskanējusi neoficiālā informācija. Tā apstiprina jau sākotnējo versiju, ka reisa MH17 lidojumu pārtrauca prokremlisko kaujinieku izšauta raķete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmeklētājiem izdevies noteikt gan precīzu izšaušanas vietu, gan identificēt tos, kas kontrolēja teritoriju, tomēr daļa vainas jāuzņemas arī aviosabiedrībai Malaysia Airlines, kas nav ievērojusi brīdinājumus par konflikta zonām.

Lai nodrošinātu neatkarīgu un objektīvu vainīgo sodīšanu, Malaizija rosinājusi veidot ANO tribunālu. Ierosinājumu atbalsta Nīderlande, Austrālija, Beļģija un Ukraina. Pret iestājusies Krievija, kurai ir veto tiesības. Tiesa, Nīderlandei esot rezerves plāns gadījumam, ja Krievija bloķēs tribunāla izveidi.

Nesen publiskotajā videomateriālā redzams, kā neilgi pēc lidmašīnas notriekšanas Ukrainas teritorijā, prokremliskie kaujinieki nav kautrējušies rakņāties pa upuru personīgajām mantām, kā arī fotografēties aviokatastrofas vietā.

Skaties video:

3 komentāri

TOP komentāri

  • Kents
    0

    Kents

    Ukraiņi krieviski nerunā? Katrs tic tam, kam grib ticēt.

    17.07.2015 14:59

  • Kents
    0

    Kents

    Lidmašīna tika notriekta un nokrita virs Ukraiņu armijas kontrolētas teritorijas. Sakiet lūdzu, kā t.s. "prokremlskie" varēja tur fotografēties un rakņāties? ! Objektivitāte un analītika skatos nav skaties.lv stiprākā puse.

    17.07.2015 11:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas