Apokaliptiski foto: Taivānu un Ķīnu plosa pamatīgs tornado

0 komentāri

Postošs taifūns piemeklējis Taivānu un Ķīnu. Daudzviet pieredzētas pēdējo simts gadu laikā spēcīgākās lietusgāzes. Jaunākā informācija liecina, ka dzīvību zaudējuši vismaz 25 cilvēki, bet vēl vairāki simti guvuši ievainojumus.

Daudzviet bloķēti autoceļi, atcelti teju tūkstoš avioreisu. Bez elektrības ir aptuveni četri miljoni mājsaimniecību. Iepriekšējās dienās vēja stiprums pārsniedza 60 metrus sekundē; tagad vētras spēks mazinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taifūna radītie ekonomiskie zaudējumi Ķīnā tiek lēsti 600 miljonu eiro vērtībā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas