FOTO: cilvēku pūļi Ukrainā sagaida atbrīvoto Nadju Savčenko

0 komentāri

Apmaiņā pret Krievijas ieslodzītajiem Ukrainā – Jevģēniju Erofejevu un Aleksandru Aleksandrovu, kas Ukrainā notiesāti par terorismu, – Ukrainai izdota pilote Nadija Savčenko, vēsta pasaules medji.

Šādas ziņas ir sniegusi Erofejeva advokāte Oksana Sokolovskaja.

Kā apstiprinājis Petro Porošenko, Savčenko ap plks. trijiem pēcpusdienā jau ieradusies Ukrainā. Publiskotajās fotogrāfijās redzams kā piloti ar ziediem sagaida liels cilvēku pūlis.

Foto

Ukrainas prezidents Petro Porošenko jau iepriekš pauda, – Kijeva apmaiņā pret Savčeno atbrīvošanu gatava nodot Maskavai divus Krievijas karavīrus, kas Ukrainā notiesāti par terorismu.

Kijeva arī vērsusies pie Krievijas puses ar lūgumu nodot tai Afanasjevu un Sološenko, kā arī režisoru Oļehu Sencovu un Krimas aktīvistu Oleksandru Koļčenko.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas