ANO secina – Asanžs aizturēts nepamatoti

0 komentāri

ANO darba grupa esot lēmusi par labu interneta vietnes WikiLeaks dibinātājam Džūljenam Asanžam – secināts, ka Zviedrija un Lielbritānija viņu patvaļīgi aizturējušas.

Tā vēsta britu raidsabiedrība BBC. ANO šo informāciju neapstiprina un ar oficiālu paziņojumu klajā nāks piektdien. Šīs darba grupas lēmumi nav juridiski saistoši, taču ir gadījumi, kad cilvēki ir atbrīvoti uz tā pamata.

Asanžs paziņojis, ka labvēlīga lēmuma gadījumā sagaida, ka viņam tiks atdota pase un viņu vairs nemēģinās aizturēt. Taču, ja lēmums būs negatīvs, viņš padosies Lielbritānijas iestāžu arestam.

Asanžs jau vairākus gadus uzturas Ekvadoras vēstniecībā Londonā, kur viņam sniegts patvērums, lai netiktu izdots Zviedrijai. Viņš apsūdzēts izvarošanā, taču WikiLeaks dibinātājs apsūdzības noliedz.

Foto: Asanža atbalstītāji

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas