ANO: Ebolas epidēmija sākusi mazināties

0 komentāri

Ebolas vīrusa epidēmija beidzot sākusi mazināties, paziņojis ANO ārkārtas situāciju vadītājs Ismaels Šeihs Ahmeds.

Vēl pirms trim mēnešiem trijās slimības visvairāk skartajās valstīs inficēto skaits divkāršojās ik pēc trim nedēļām. Tika prognozēts, ka, sākot no decembra nogales, inficēto cilvēku skaits ik dienu pieaugs par 10 tūkstošiem. Taču, pateicoties lieliem mediķu pūliņiem, šīs prognozes nav piepildījušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ebolas vīrusa epidēmijas apkarošanā tika sasniegts lūzuma punkts, un tagad pasaulē novērojami arvien mazāk jauni saslimšanas gadījumi – tā norāda ANO misijas vadītājs.

Vislielāko progresu, pēc viņa teiktā, izdevies panākt Libērijā, kur jauno saslimšanas gadījumu skaitu pēdējos četros mēnešos izdevies samazināt par 30 reizēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas