Angelu Merkeli pasludina par The Times gada cilvēku

1 komentārs

Britu laikraksts The Times prestižo Gada cilvēka titulu šogad piešķīris Vācijas kanclerei Angelai Merkelei. Laikraksts uzsver viņas ieguldījumu un nozīmīgo lomu stabilitātes saglabāšanā Eiropā un Krievijas agresijas fona Ukrainā.

Laikraksts augstu novērtē Angelas Merkeles pienesumu starptautiskajai drošībai un uzsver, ka šogad viņa, esot Rietumeiropas valsts pārstāve, bieži vien spējusi būt kā mediators starp Rietumiem un Krieviju.

”Kad attiecības starp rietumiem un austrumiem šogad bija pavisam nokaitētas, Angela Merkele sev ir parādījusi kā pelēko kardinālu. Pazīstama ar savu nesatracinātību, viņa viena drosmīgi palika uz pārrunām ar Vladimiru Putinu viņa viesnīcas numuriņā G20 samita laikā Austrālijā,” norāda laikraksts The Times.

Laikraksts arī norāda – lai arī Angela Merkele sliecās izvairīties konfrontāciju ar Maskavu, attīstoties notikumiem viņa kļuva par pārliecinātu sankciju ieviesēju pret Krieviju. Viņa palīdzēja ”Rietumiem sakoncentrēties un saprast, kas ir vērtīgs un par ko ir vērts cīnīties, tā sevi nodemonstrējot kā izcilu Eiropas politiķi un visietekmīgākā sieviete pasaulē.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ina
    0

    Ina

    Apsveicami!

    28.12.2014 07:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas