Amerikāņi noskaņoti sauszemes karam ar ”Islama valsti”

0 komentāri

Vairāk nekā 72% amerikāņu uzskata, ka valsts vadība galu galā izmantos sauszemes spēkus cīņā ar tā dēvētās ”Islama Valsts” nemierniekiem, liecina televīzijas kanāla NBC un laikraksta ”The Wall Street Journal” veiktā aptauja.

ASV prezidents Baraks Obama vairākkārt solījis, ka amerikāņu karavīrus uz Irāku un Sīriju nesūtīs, tomēr jaunākajā televīzijas intervijā viņš paziņojis, ka amerikāņu aģentūras bija nepietiekami novērtējušas ”Islāma valsts” potenciālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja ”al-Qaeda” savulaik bija iespējams sakaut, ASV spēkiem veiksmīgi sadarbojoties ar sunnītiem, tad pašlaik džihādisti veiksmīgi izmanto varas vakuumu un haosu Sīrijā, pauda B. Obama.

ASV prezidents arī sacīja, ka amerikāņi bija par augstu novērtējusi Irākas armijas gatavību. Tā tomēr neesot spējīga pildīt noslēgtās saistības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas