Alises Grosas slepkavībā vainotais latvietis izdarījis pašnāvību

0 komentāri

Alises Grosas slepkavībā aizdomās turētais latvietis Arnis Zaļkalns izdarījis pašnāvību, secināts izmeklēšanā, ziņo ārvalstu mediji. Policija ziņo, ka, ja Zaļkalns būtu dzīvs, viņš tiktu apsūdzēts Grosas slepkavībā, jo atrastais DNS paraugs rosinot domāt, ka uzbrukumam, iespējams, bijis seksuāls motīvs, bet meitenes nolaupīšana un nogalināšana varētu būt bijis arī nejaušs noziegums.

Meitenes slepkavībā vainotā Zaļkalna draudzene Katerina Laiblova atklājusi, ka vīrietis nav bijis ļauns. Viņai esot grūti pieņemt to, ka viņš ir iesaistīts 14 gadus vecās meitenes pazušanā vai slepkavībā.

Sieviete gan piebilda, ka pusaudze esot atgādinājusi Zaļkalna bijušo partneri, jo bijusi ļoti tieva.

Zaļkalns pērnā gada oktobrī tika atrasts pakāries Bostonas muižas parkā Londonas rietumos.

14 gadus vecā Alise pazuda pērnā gada 28. augustā. Pie meitenes mirstīgajām atliekām atrasts cigarešu izsmēķis ar Zaļkalna DNS pēdām.

14 gadus vecās meitenes līķis bija paslēpts tuvējā Brentas upē, ietīts atkritumu maisā, kas apkrauts ķieģeļiem, baļķiem un velosipēda riteni.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas