Alekseja Navaļnija atbalstītājiem Jaunais gads jāsagaida ieslodzījumā

0 komentāri

Krievijas tiesas vairākiem aktīvistiem, kas aizturēti protesta akcijas laikā pret opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija un viņa brāļa notiesāšanu, trešdien piespriedusi administratīvos arestus, liekot viņiem Jaungada nakti pavadīt ieslodzījumā.

Kā ziņots, otrdienas vakarā un trešdienas rītā Maskavas manēžas laukumā policija kopumā aizturējusi vairāk nekā 250 opozīcijas atbalstītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairums no aizturētajiem tika atbrīvoti pēc vairākām stundām, kamēr 70 visu nakti pavadīja policijas iecirkņos, un viņiem izvirzītas apsūdzības par “nepakļaušanos varasiestāžu likumīgajām prasībām”, vēsta pilsoņtiesību aizstāvju organizācija ”OVD-Info”.

Aģentūra ”RIA Novosti” vēsta, ka vienā no Maskavas tiesām 15 diennakšu ilgs administratīvai arests piespriest vismaz diviem opozīcijas aktīvistiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas