Al Jazeera žurnālists Greste pirmajā intervijā atzīst, ka visvairāk bīstas par kolēģu likteni

0 komentāri

Kataras telekanāla Al Jazeera žurnālists Pēteris Greste, kurš ieslodzījumā Ēģiptē pavadīja vairāk nekā 400 dienas, pirmajā intervijā pēc atbrīvošanas atzinis, ka jūtas samērā brīvs. Viņam esot bail par divu kolēģu likteni, kuri joprojām atrodas ieslodzījumā.

P. Greste aicinājis Kairas varasiestādes atbrīvot arī Mohamedu Fadelu Fahmi un Baheru Mohamedu, kuri joprojām ir apcietinājumā.

Atceroties ieslodzījumā pavadīto laiku, Greste sacīja, ka apzināti centies saglabāt formu – gan fiziski, gan arī garīgi. Viņš atzina, ka atbrīvošana bijusi pārsteigums.

P. Greste šobrīd atrodas Kiprā, bet pēc tam dosies uz dzimto Austrāliju.

Tikmēr Kanādas ārlietu ministrs Džons Bērds paziņojis, ka drīz no cietuma tiks atbrīvots arī žurnālists F. Fahmi.

Visus trīs žurnālistus, apvainojot sakaros ar organizāciju Musulmaņu brālība un nepatiesu ziņu pārraidīšanā, Ēģiptes varasiestādes arestēja 2013. gada decembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas