Aktīvisti pie Kremļa mēģina izkārt desmit metrus lielu Ukrainas karogu

0 komentāri

Aktīvisti Maskavā pie Kremļa svētdien mēģināja izritināt desmit metrus garu Ukrainas karogu, kas izdevies tikai daļēji, jo tūlīt iejaukušies likumsargi, vēsta Krievijas mediji.

Aktīvisti Ukrainas karogu mēģinājuši izkārt uz Lielā Akmens tilta pretī Kremlim. Kā liecina internetā ievietotais akcijas videoieraksts, tūlīt iejaukušies likumsargi, kas aizturējuši piecus aktīvistus un norāvuši daļēji atritināto Ukrainas karogu.

Akcija pie Kremļa notikusi dienā, kad Ukraina svin neatkarības 23.gadadienu.

Šonedēļ Maskavā Koteļņičeskas krastmalas augstceltnes torņa smailē tika pacelts Ukrainas karogs, bet smailes dzeltenās zvaigznes augšējā daļa nokrāsota zilā krāsā.

Foto: ITAR-TASS

Foto: ITAR-TASS

Koteļņičeskas krastmalas augstceltne ir viena no Maskavas tā dēvētajām “Staļina augstceltnēm”. Nams ir 176 metrus augsts, un tam ir 26 stāvi.

Maskavas policija par šo incidentu uz aizturēja četrus cilvēkus – Aleksandru Pogrebovu, Alekseju Širokožuhovu, Jevgēņiju Korotkovu un Annu Ļepjoškinu, kuriem izvirzītas apsūdzības huligānismā, par ko maksimālais iespējamais sods ir septiņi gadi ieslodzījumā.

Aizturētie savu vainu noliedz un apgalvo, ka vienīgi nolēkuši no augstceltnes ar izpletņiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas