Aktierim Porečenkovam, kurš šāvis no separātistu pozīcijām, uz skatuves uzmet pistoli

0 komentāri

Krievu aktierim Mihailam Porečenkovam, kurš pirms dažām dienām apmeklēja promaskaviskos kaujiniekus un šāva no separātistu lielgabarīta ieročiem, uz skatuves kāda ukrainiete uzmetusi pistoli, sakot, lai šauj arī uz viņu, liecina kāds YouTube ievietots video.

Uz skatītājas ”dāvanu” M. Porčenkovs esot atbildējis: ”Es paņemšu!”

Iepriekš interneta vidē parādījās video, kurā M. Porečenkovs apmeklē Donbasa separātistus un šauj no lielkalibra ložmetēja. M. Porečenkovs gan apgalvo, ka video ir inscenējums un izšautās patronas esot bijušas tukšas. Viņš separātistu kontrolētajos Ukrainas rajonos esot ieradies reklamēt savu jaunāko filmu.

Pēc incidenta Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs paziņoja, ka M. Porečenkovs nav gaidīts Latvijā un ka aktieru šaušana no ieročiem atgādina Trešā Reiha un Padomju Savienības politiku. Tam esot jādara gals.

Par piedalīšanos šaušanā aktierim piešķirta arī divdomīga medaļa.

Lūk, M. Porečenkovs šauj uz Doņeckas lidostu no separātistu pozīcijām:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas