Aizvadīto 24 stundu laikā Krievija Sīrijā veikusi 20 uzlidojumus

0 komentāri

Pretēji Rietumvalstu paustajām bažām, Krievija turpina veikt gaisa triecienus Sīrijā.

Aizvadīto 24 stundu laikā, Krievijas gaisa spēki veikuši vairāk nekā 20 uzlidojumus, kas esot vērsti pret teroristisko organizāciju Islāma valsts, paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija. Uzlidojumu mērķis ir deviņi objekti, ieskaitot sprāgstvielu un militārā aprīkojuma noliktavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs šodien sacīja, ka Krievija Sīrijas konfliktā iesaistījusies, lai aizstāvētu savus iedzīvotājus.

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs:

Iemeslu, kāpēc tāds lēmums tika pieņemts, ir paskaidrojis prezidents, norādot, ko mēs šajā gadījumā aizstāvam. Mēs aizstāvam paši sevi. Mēs aizstāvam Krievijas tautu no terorisma draudiem. Tāpēc, ka vislabāk to darīt ārzemēs, nevis cīnīties ar terorismu valsts iekšienē.

ASV prezidents Baraks Obama brīdinājis, ka Krievijas iesaistīšanās Sīrijas pilsoņkarā prezidenta Bašara al Asada pusē ir ceļš uz “katastrofu”, jo Maskava par teroristiem uzskata ne vien Islāma valsti, bet arī mēreno opozīciju, kas vēlas Asada režīma krišanu.

Savukārt Ukraina pauž bažas, ka, kļūstot par nozīmīgu spēlētāju Sīrijas konfliktā, Vladimirs Putins cer izmantot to kā instrumentu, lai panāktu labāku vienošanos Ukrainas jautājumā, jo īpaši sankciju mīkstināšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas