Aizturēti slaktiņa rīkotāji IKEA veikalā

0 komentāri

Zviedrijas policijai izdevies aizturēt divus vīriešus, kuri vakar Zviedrijas pilsētas Vestrosas IKEA veikalā sarīkoja slaktiņu, nogalinot divus cilvēkus.

Abus slepkavas, 23 un 36 gadus vecus vīriešus, policijai izdevies notvert neilgi pēc uzbrukuma. Izmeklēšanas nolūkos policija neatklāj abu aizturētu personu identitātes.

”Šobrīd ir pāragri spriest par slepkavība motīviem. Tiek veikta izmeklēšana, taču varam atklāt, ka upuriem nav bijusi nekāda saistība ar šiem vīriešiem,” norāda izmeklētāji.
Informāciju par notikušo policija saņēma vakar pēcpusdienā. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi atraduši trīs cilvēkus, kas bijuši sadurti ar nazi. Divu cilvēku dzīvību neizdevās glābt, trešais kritiskā stāvoklī atrodas slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas