Aizturētas personas par naudas izņemšanu ”MH370” upuru kontiem

0 komentāri

Malaizijas policija aizturējusi bankas darbinieci un viņas vīru aizdomās par 26,2 tūkstošu eiro vērtas summas nozagšanu no četru pasažieru, kas atradās pazudušajā Malaizijas nacionālās aviokompānijas “Malaysia Airlines” reisa MH370 lidmašīnā, kontiem.

Pāri policija aizturējusi  aizdomās par 110 643 ringitu (26,2 tūkstošu eiro) izņemšanu no divu Malaizijas un divu Ķīnas pilsoņu, kas atradās martā pazudušajā lidmašīnā, kontiem. Policija izmeklēšanas nolūkos atsakās sniegt informāciju kurā bankā aizsturētā sieviete strādājusi.

Saistībā ar šiem noziegumiem policija meklē vēl vienu aizdomās turamo – Pakistānas pilsoni.

Ar “Malaysia Airlines” reisa MH370 lidmašīnu no Kualalumpuras uz Pekinu sakari tika zaudēti 8.martā. Lidmašīnā atradās 239 cilvēki.

Tiek uzskatīts, ka “Boeing 777” novirzījās no kursa un iegāzās Indijas okeāna dienvidos, tomēr līdz šim nav atrastas nekādas pazīmes par lidmašīnas vraku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas