Aizgājušais gads – konfliktu plosīts

0 komentāri

2. Krimas okupācija

2/17

Asiņainais Maidans un Janukoviča bēgšana

Foto: LETA

Foto: LETA

Tā dēvētajā Maidanā jeb Neatkarības laukumā Kijevā demonstrācijas pārauga asiņainās sadursmēs ar policijas specvienībām. Upuru skaits ilgstošajā vardarbībā bija mērojams desmitos. Reaģējot uz asinsizliešanu, februāra beigās Ukrainas parlaments no amata atcēla prokrieviski noskaņoto prezidentu Viktoru Janukoviču, kurš aizbēga no valsts un tika izsludināts starptautiskajā meklēšanā.  Tiek uzskatīts, ka Maskavai lojālais Janukovičs atradis patvērumu Krievijā.

Janukovičs, bijušais Ukrainas prezidents: ”Neviens mani no amata negāza. Es tiku piespiests atstāt Ukrainu saņemot tiešus draudus savai un savu radinieku dzīvībai.”

Janukovičam aizbēgot, no cietuma tika atbrīvota opozīcijas līdere Jūlija Timošenko, kura ieslodzījumā atradās kopš 2011.gada.

2. Krimas okupācija

2/17
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas