AirAsia avāriju, iespējams, izraisīja sliktie laikapstākļi

0 komentāri

Indonēzijas amatpersonas nākušas klajā ar pirmajiem izmeklēšanas rezultātiem AirAsia katastrofas lietā. Melno kastu sniegtā informācija pilnībā izslēdz iespēju, ka lidmašīnas avārijā vainojams terorakts.

Balss ieraksts apstiprina sākotnējo informāciju par to, ka katastrofu izraisījuši sliktie laika apstākļi. Izmeklētāji norāda, ka ieraksts no pilotu kabīnes liecina par to, ka cenšoties atgūt kontroli pār lidaparātu, un pilots nav paspējis nosūtīt briesmu signālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd izskatīti 50% no melno kastu ierakstiem. Atlikusī daļa, kas varētu sniegt plašāku informāciju, tiks izpētīta šīs nedēļas laikā.

Aviokompānijas Air Asia lidmašīna, kas ar 162 cilvēkiem bija ceļā no Indonēzijas uz Singapūru, gada nogalē nogāzās Javas jūrā. Līdz šim no ūdens ir izceltas 53 cilvēku mirstīgās atliekas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas