“Air France” piloti noraida centienus atrisināt nesaskaņas

0 komentāri

Francijas nacionālās aviokompānijas “Air France” piloti ir noraidījuši uzņēmuma vadības centienus atrisināt abu pušu nesaskaņas.

Mēģinot pārliecināt pilotus izbeigt streiku, “Air France” vadība piedāvāja līdz decembrim apturēt sava zemo cenu meitasuzņēmuma “Transavia France” paplašināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas bija galvenais iemesls, kas pamudināja pilotus iesaistīties streikā. Piloti balsojumā nolēma aviokompānijas piedāvājumu nepieņemt un streiku pagarināt vismaz līdz piektdienai.

Streiks jau ir kļuvis par ilgāko “Air France” darbinieku protesta akciju pēdējo 16 gadu laikā.

Lidsabiedrība lēš, ka streiks “Air France” izmaksā līdz 15 miljoniem eiro dienā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas