Papildināta (15:44) – “Air Algerie” ar 116 cilvēkiem uz klāja avarējusi Nigērā

0 komentāri

Ceturtdienas, 24. jūlija, agrā rītā pazudusī aviokompānijas “Air Algerie” lidmašīna  ar 110 pasažieriem un 6 cilvēku apkalpi avarējusi Nigērā, liecina “Flightradar24.com” rīcībā esošā informācija, ko apstiprinājušas arī Alžīrijas amatpersonas. Joprojām nav ziņu par aviokatastrofā cietušajiem. Lidmašīna bija ceļā no Burkinafaso galvaspislētas Vagadugu uz Alžīrijas galvaspilsētu Alžīru.

Saziņa ar reisu AH 5017 pārtūkusi aptuveni 50 minūtes pēc lidmašīnas pacelšanās no lidostas Vagadugu.

Lidmašīna pieder Spānijas kompānija “Swiftair”, kura to nomā “Air Algerie”. Arī “Swiftair” iepriekš apstiprināja, ka pazuduši kontakti ar lidaparātu.

Kāds anonīms avots “Air Algerie”, kuru citē BBC, norādījis, ka neilgi pirms Alžīrijas robežas sasniegšanas lidmašīnas piloti tika aicināti mainīt lidojuma kursu dēļ sliktas redzamības, kā arī, lai izvairītos no sadursmes riska ar citu lidmašīnu.

Kā vēsta “USA Today”, lidojot taisnā virzienā no Vagadugu uz Alžīru, lidmašīnai būtu jāšķērso Mali, kur ziemeļos joprojām notiek nemieri. Kāda Francijas amatpersona, kura vēlējās palikt anonīma, gan medijam  norādījusi, ka maz ticams, ka lidmašīnu varētu būt notriekuši kaujienieki Mali, jo to rīcība nav tādas kapacitātes ieroču.

Līdz šim pēdējā aviokatastrofa Alžīrijā notika šā gada februārī, kad kalnos avarēja militārais gaisa transportlīdzeklis Hercules C-130. Katastrofā bojā gāja 77 cilvēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas