Aicina neceļot uz Krimu

0 komentāri

Ņemot vērā saspringto politisko un drošības situāciju Krimas pussalā, kā arī to, ka šajos apstākļos konsulāro palīdzību ceļotājiem šajā reģionā nevar nodrošināt, Ārlietu ministrija (ĀM) aicina atturēties no braucieniem uz Krimu, liecina ministrijas atjaunotā konsulārā informācija.

Nestabilās drošības situācijas dēļ ĀM arī aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt Ukrainas austrumu reģionu, kā arī atturēties no braucieniem uz Luhanskas un Doņeckas apgabalu. Ceļotājiem, kas atrodas Ukrainā, ministrija rekomendē ievērot īpašu piesardzību un izvairīties no masu pulcēšanās vietu apmeklēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārkārtas situācijā ministrija aicina nekavējoties sazināties ar Konsulāro departamentu, stingri iesaka jebkurai personai, kura dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas