Afganistāna aizliedz rotaļu šaujamieročus

0 komentāri

Pēc traģiskajām Ramadāna beigu svinībām Kabulā, kur vairāk nekā 100 bērnu guva savainojumus rotaļu ieroču dēļ, Afganistāna ir paziņojusi par to aizliegumu, ziņo The Guardian.

Spēļu ieroči, kas šauj gumijas lodes, ir visai ierasta parādība Afganistānā, un, kā informē mediķi, pagājušajā nedēļas nogalē līdz svētdienai, kad noslēdzās Ramadāns, vairāk nekā 100 bērnu guvuši acu savainojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijai ir dota pavēle konfiscēt visus rotaļu ieročus, kuri potenciāli varētu radīt apdraudējumu iedzīvotājiem. Kā novērojuši vietējie, tad neīstie ieroči Afganistānas bērnu vidū ir ļoti pieprasīta rotaļlieta, un daudzi savu kabatas naudu iztērē AK-47 vai citu rotaļu šaujamieroču iegādē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas