Krievijas dopinga skandāla dēļ Adidas novēršas no vieglatlētikas!

3 komentāri

Pasaulē pazīstamais sporta apģērbu ražotājs Adidas paziņojis, ka pārtrauks vieglatlētikas sacensību sponsorēšanu Krievijas dopinga skandāla dēļ.

Adidas līdz šim bija lielākais vieglatlētikas sponsors. 2008. gadā sporta apģērba ražošanas gigants noslēdza vairāk nekā 33 miljonus dolāru vērtu līgumu ar Starptautisko vieglatlētikas federāciju. Tagad kompānija paziņojusi, ka līgumu lauzīs četrus gadus pirms termiņa beigām. Tas vieglatlētikas federācijai nozīmē milzu zaudējumus. Parādījušās spekulācijas, ka federācija pat grasās Adidas iesūdzēt tiesā par līguma laušanu, bet oficiālu komentāru neviena no iesaistītajām pusēm nav sniegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka pagājušā gadā Pasaules Dopinga aģentūra apsūdzēja Krieviju vērienīgā krāpšanā ar vieglatlētikas dopinga testu rezultātiem.

3 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Nav skaidrs, ko Adida soda-Krievijas vai Starptautisko vieglatlētikas federāciju.Rakstu autori pārāk tendenciozi ziņo un sniedz nesaprotamu(lasi-nekorektu) informāciju.

  25.01.2016 12:20

 • Sandris Burtnieks
  0

  Sandris Burtnieks

  Pilniigi piekriitu Mr x

  25.01.2016 12:18

 • mr x
  0

  mr x

  Nevis no Krievijas, bet Starptautiskās vieglatlētikas federācijas. Virsraksts neatbilst ziņas saturam.

  25.01.2016 11:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas