Aculiecinieks: Ukrainas robežu šķērsojusi militārās tehnikas kolonna

0 komentāri

Ukrainas robežu aptuveni 200 kilometrus no Doņeckas šķērsojuši 23 bruņutransportieri ar oficiālām Krievijas numurzīmēm, ziņo britu medija “The Guardian” žurnālists Šons Volkers, kurš atradās notikuma vietā.

Žurnālists arī norādījis, ka, iespējams, novēroto Krievijas bruņutehnikas ienākšanu Ukrainas teritorijā nevajadzētu uzskatīt par kādu notiekošā konflikta atskaites punktu, jo šāda kustība notikusi jau ilgāku laiku.

Ukrainas pretterorisma operācijas dienests patlaban pārbauda šo informāciju.

Tikmēr ”humānās palīdzības” konvojs ar 280 kravas automašīnām apstājies pie Ukrainas robežas. Kremlis pieprasījis, lai tā iesūtīšanas laikā tiktu pārtraukta uguns uz prokrieviskajiem teroristiem.

Sarkanajam Krustam, kas ir atbildīgs par Krievijas sūtītās humānās palīdzības piegāžu koordinēšanu, ceturtdien ar to izdevās sazināties. Vietā, kur Krievijas kravas automašīnas apstājušās, ir izveidota telšu pilsētiņa, kas varētu būt zīme, ka palīdzības piegāde kavēsies, ziņoja raidsabiedrības BBC Ukrainas dienesta žurnālists Jurijs Maloverjans.

Baltās ”Kamaz” automašīnas varētu stāvēt uz vietas līdz laikam, kamēr tiks noformēti visi dokumenti, no avota Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijā uzzinājis laikraksta ”The New York Times” korespondents. Tas varētu ilgt līdz 17. augustam, prognozējis avots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas