Abhāzija šodien vēl jaunu prezidentu

0 komentāri

Svētdienas, 24. augustā, Abhāzijas republikā, kas joprojām ir starptautiski neatzīta valsts, notiek prezidenta pirmstermiņa vēlēšanas, un, kā vēsta medijs “Itar-Tass”, agrā rītā jau bijuši atvērti visi 154 vēlēšanu iecirkņi.

Trīs vēlēšanu iecirkņi atvērti arī ārpus Abhāzijas republikas robežām – divi Krievijā un viens Turcijā.

Par vēlētāju atbalstu Abhāzijas republikā cīnās Abhāzijas Drošības dienesta vadītājs Aslans Bžanija, bijušais iekšlietu ministrs Leonīds Dzapša, pašreizējas aizsardzības ministrs Mirabs Kišmarija un opozīcijā esošais Rauls Hadžimba.

Kā ziņo medijs Interfax, atsaucoties uz ekspertu viedokļiem, tad galvenā cīņa šajās vēlēšanās notiks starp Abhāzijas Drošības dienesta vadītāju un opozicionāru Raulu Hadžimbu.

Prezidenta pirmsvēlēšanas Abhāzijas republikā notiek, jo iepriekšējais prezidents Aleksandrs Ankvabs pēc opozīcijas pieprasījuma atkāpās no sava amata.

Uz prezidenta vēlēšanām Abhāzijas republikā ieradušies starptautiskie novērotāji no 24 valstīm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas