82% čehu uzskata bēgļus par apdraudējumu viņu valsts drošībai

0 komentāri

82% Čehijas iedzīvotāju patvēruma meklētājus uzskata par apdraudējumu viņu valsts drošībai, bet 92% uzskata tos par apdraudējumu visai Eiropai, secināts jaunākajā sabiedriskās domas aptaujā. 

Tikai 31% aptaujāto Čehijas iedzīvotāju ir ar mieru uzņemt bēgļus līdz brīdim, kad tie varēs atgriezties savā dzimtenē, bet tikai 3% ir gatavi ļaut bēgļiem Čehijā apmesties uz dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr 40% čehu atbildējuši, ka Čehijai vajadzētu uzņemt Ukrainas kara plosīto reģionu iedzīvotājus.

Jau vēstīts, ka iepriekš Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) apsūdzējusi Čehiju sistemātiskā bēgļu un migrantu tiesību pārkāpšanā.

Čehija turot migrantus apcietinājumā, bieži vien pazemojošos apstākļos, līdz 90 dienām.

ANO cilvēktiesību augstais komisārs Zeids Raads nosodījis Čehijas īstenoto imigrantu aizturēšanas praksi un sacīja, ka tā ir apzināti iecerēta, lai atbaidītu bēgļus no ieceļošanas valstī.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas