700 miljoni jeb sasniegts lielākais uzkrājums ASV loteriju vēsturē! Kurš būs tas laimīgais?

0 komentāri

Kamēr vieni cer sasniegt panākumus sportā, citi cer kļūt par multimiljonāriem – Ziemeļamerikā populārās loterijas Powerball uzkrājums sasniedzis 700 miljonus dolāru. ASV vēsturē tas ir visu laiku rekords.

Powerball loteriju spēlē 44 ASV štatos, Vašingtonā un vēl pāris ASV teritorijās, un šobrīd tā sasniegusi lielāko laimesta uzkrājumu valsts vēsturē. Laimīgajam uzvarētājam būs divas iespējas – saņemt 428 miljonus dolāru uzreiz vai arī saņemt visus 700 miljonus bet ikgadēju maksājumu veidā 29 gadus ilgā periodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Milzu laimests radījis biļešu pirkšanas drudzi. Daudzi vēlas kļūt par multimiljonāriem un pērk loterijas biļetes pat 100 dolāru vērtībā.

Foto

“Ja es vinnēšu šo naudu, es visticamāk tajā peldēšos. Metīšu to gaisā un tad peldēšos,” teic loterijas dalībnieks Ārons. “Es dalīšos ar to. Es dalīšu to visai ģimenei un saviem draugiem. Man pašam pietiks ar miljonu. Viens miljons man ir vajadzīgs. Tieši tā! Es dalīšos, es neesmu alkatīgs. Viens miljons – un pārējo es izdāļāšu,” saka cits pretendents uz lielo summu, Džese.

Skeptiķi gan brīdina, ka iespēja vinnēt ir salīdzinoši niecīga. Tomēr pēdējo reizi šajā loterijā lielais laimests tika vinnēts novembrī – 144 miljoni dolāru. Tas gan ir nieks salīdzinot ar 564 miljoniem dolāru kas tika laimēti pērn februārī – un visu laiku lielāko laimestu ASV vēsturē – 656 miljoniem dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas