3 lidmašīnas ASV piezemējas sprādziena draudu dēļ

0 komentāri

ASV vienlaikus trīs lidmašīnas veikušas ārkārtas nosēšanos. Visās pilotiem bija radušās bažas par iespējamiem sprādziena draudiem.

Pirmo ārkārtas nosēšanos veica aviokompānijas Delta Air Lines lidmašīna, kas bija ceļā no Losandželosas uz Orlando.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārkārtas nosēšanos veica arī American Airlines lidmašīna. Drošības dēļ lidmašīna piezemējusies ne tai paredzētajā lidostā. American Airlines reiss un trešā lidmašīna, kas bija spiesta piezemēties Vašingtonā – tika evakuētas.

Šobrīd notiek incidentu izmeklēšana, taču neoficiāla informācija liecina, ka apkalpei bija radušās bažas par iespējamiem sprādziena draudiem. Nekādas sprāgstvielas nevienā no lidmašīnām gan netika atrastas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas