24 stundu ģenerālstreiks paralizējis Grieķiju

0 komentāri

24 stundu ģenerālstreiks paralizējis Grieķiju, kur šodien slēgtas skolas un iestādes, kā arī pamatīgi traucēta sabiedriskā transporta kustība. Streiku sarīkojušas divas lielākās arodbiedrības, un tas skāris gan sabiedrisko, gan privāto sektoru.

Grieķijas ekonomikai šobrīd izdevies izkļūt no sešus gadus ilgušās recesijas, un valdība cenšas nomaksāt 240 miljardu eiro lielo starptautisko aizdevumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču Grieķijas iedzīvotāji ir sašutuši par ieilgušajiem taupības pasākumiem un augsto bezdarba līmeni.

Sagaidāms, ka šovakar Atēnās un citās lielākajās Grieķijas pilsētās ielās izies tūkstošiem demonstrantu, protestējot pret valdības plāniem – īstenot arvien jaunus taupības pasākumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas