1,5 miljardi! Kāds cilvēks ASV laimējis lielāko laimestu cilvēces vēsturē

0 komentāri

Pagājušajā naktī noslēgusies loterijas Powerball izloze, kurā iegūts lielākais laimests ASV vēsturē – 1,5 miljardi dolāru!

Loteriju asociācija paziņojusi, ka Kalifornijā pārdota viena biļete, kurai sakrita visi seši laimīgie cipari. Minētā ziņa izraisījusi milzu ažiotāžu un 7-eleven kioskā, kur iegādāta laimīgā loterijas biļete pulcējušies cilvēku pūļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaut arī nav zināms, vai tas tiešām ir laimīgais ieguvējs, kāds vīrietis sociālajā tīklā Twitter publiskojis fotogrāfiju, kurā tur rokās laimīgo loterijas biļeti un sola dalīties ar saviem sekotājiem.

Atgādinām, ka laimētājs varēs izvēlēties – vai saņemt tūlītēju 930 miljonu ASV dolāru izmaksu vai 1,5 miljardu izmaksu pa daļām 29 gadu laikā, tādējādi samazinot nodokli, kas jāsamaksā pie tūlītējas naudas izņemšanas. Loterijas rīkotāji pārdevuši miljoniem biļešu un arī ienākumi mērāmi miljonos dolāru.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas