1,2 miljardi – tik lielu summu Pasaules Banka aizdod Irākai, lai cīnītos ar teroristiem

0 komentāri

Pasaules Banka Irākai piešķirs 1,2 miljardu dolāru lielu aizdevumu, lai palīdzētu tikt galā ar lielajiem izdevumiem, kurus radījusi teroristu apkarošana un naftas cenu kritums.

Irāka ir finansiāli atkarīga no naftas cenām. To kritums izteikti atspoguļojas valsts ekonomikā. Turklāt Bagdādei nepieciešami lieli resursi, lai nodrošinātu savus militāros spēkus cīņā ar teroristu grupējumu Daesh.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasaules Banka paziņojusi, ka ārkārtas aizdevuma nolūks ir palīdzēt Irākai nostabilizēties un atgriezties pie labvēlīgu apstākļu nodrošināšanas iedzīvotājiem.

“Irāka šobrīd piedzīvo ļoti grūtus laikus – reizē spraigo cīņu ar terorismu un naftas cenu kritumu. Tāpēc šajā delikātajā situācijā valstij ir ļoti nepieciešama partneru palīdzība, kuru tā arī saņems,” saka Francijas finanšu ministrs Mišels Sapins.

Paredzams, ka naudu Irāka saņems vēl šogad. Valsts paziņojusi, ka arī veiks vairākas ekonomiskās reformas, lai pēc iespējas veiksmīgāk pārvarētu krīzi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas