116 gadus veca amerikāniete nomirst dažas dienas pēc kļūšanas par vecāko cilvēku pasaulē

0 komentāri

116 gadus vecā amerikāniete Ģertrūde Vīvere aizgājusi mūžībā tikai dažas dienas pēc tam, kad tika atzīta par vecāko cilvēku pasaulē.
Viņa nomira pirmdien no plaušu karsoņa izraisītām komplikācijām, norāda ASV mediji.

Vīvere tika atzīta par vecāko cilvēku pasaulē 1.aprīlī, kad mūžībā aizgāja 117 gadus vecā japāniete Misao Okava. Vīverei 4.jūlijā būtu apritējuši 117 gadi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Silverokas Veselības aprūpes un rehabilitācijas centrs sacīja, ka tā iemītniece Vīvere esot apzinājusies savu īpašo statusu. “Viņa zināja, ka ir vecākais cilvēks pasaulē, un viņai šis nosaukums ļoti patika. Viņa priecājās par katru telefona zvanu, vēstuli un komentāru. Mēs visu viņai nolasījām priekšā,” atklāja centra administratore Keitija Lenglija.

Vīvere dzimusi 1898.gadā zemkopju ģimenē. Viņa bija jaunākā no sešiem bērniem.

Vīvere senākā intervijā Arkanzasas laikrakstam izteikusies, ka viņas ilgā mūža noslēpums esot “laba izturēšanās pret apkārtējiem”.
Vīvere bija četru bērnu māte. Viņas vienīgajam atlikušajam dēlam otrdien aprit 94 gadi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas