Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ziņas

Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikušas vien dažas dienas, un šonedēļ LNT Ziņu dienesta raidījumos stāstīsim jums par jomām, par kurām ir atbildīgas pašvaldības un kurās no vietējās varas iedzīvotāji var prasīt arī konkrētu darbu izpildi.

Jelgavā vēlēšanas tiesvedību ēnā – iedzīvotāji sūdz tiesā pašvaldību

Jelgavā vēlēšanas tiesvedību ēnā - iedzīvotāji sūdz tiesā pašvaldību

Šajā sestdienā notiks pašvaldību vēlēšanas. Par varu Jelgavā sacentīsies astoņi saraksti – daļa no tiem ir jau esošie domnieki, citi – jaunpienācēji. Mēra krēslā jau ilgstoši sēž zaļzemnieks Andris Rāviņš, kas 16 gadu laikā izveidojis sev ērtu sistēmu. Piemēram, spēcīgs ir pašvaldības izdevums, kas iedzīvotājiem pasniedz domei tīkamu informāciju.

“Labestības dienā” saziedotie 76 378,85 eiro nodrošina iespēju piepildīt bērnu sapņus

"Labestības dienā" saziedotie 76 378,85 eiro nodrošina iespēju piepildīt bērnu sapņus

Vakar, 28.maijā, aizvadīts labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerts, ko organizēja LNT, Bērnu slimnīcas fonds, “Norvik Banka”, kā arī “Rimi” un “Supernetto” veikalu tīkli. Tajā saziedoti 76 378,85 eiro, kas ļaus palīdzēt visiem 29 šogad projektā iesaistītajiem bērniem. Akcijas ietvaros aicinām ziedot vēl līdz Līgosvētkiem  – par šo naudu tiks uzlabotas uzgaidāmās telpas un ierīkotas rotaļu istabas Bērnu slimnīcā, lai mazajiem pacientiem ārsta apmeklējumu padarītu pēc iespējas mierīgāku un priecīgāku.

Noskaties ”Labestības dienas” koncerta košākos brīžus

Noskaties “Labestības dienas” koncerta košākos brīžus

Ar sirsnīgu un emocionāli piepildītu koncertu vakar, 28. maija, vakarā Spīķeru koncertzālē noritēja LNT, Bērnu slimnīcas fonda, ”Rimi” un ”Supernetto” veikalu tīklu, kā arī ”Norvik Bankas” organizētās labdarības akcijas ”Labestības diena” kulminācija. Šogad tika saziedoti 76 378 eiro, kas ļaus palīdzēt 29 smagi slimiem bērniņiem.