Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ziņas

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā 2

Diplomātisks skandāls. Īsi pirms Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes Apvienotajos Arābu Emirātos šī valsts iesniegusi Latvijai notu. Saskaņā ar notu, kura iesniegta Ārlietu ministrijā, par nepieņemamu nosaukta situācija, kad starptautiskajā lidostā “Rīga” Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecei Latvijā, veicot drošības pārbaudi, nav tikušas respektētas musulmaņu tradīcijas un viņas diplomātiskā imunitāte.

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem!

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret "oligarhu lietas" izbeidzējiem!

“Mans vērtējums ir tāds, ka prasās atsevišķs kriminālprocess pret šīs lietas izbeidzējiem, pēc atsevišķas krimināllietas pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem par nozieguma slēpšanu,” sarunā ar LNT Ziņām norāda bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Ja Tevi interesē “geimings”, pieslēdzies izšķirošajam “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāta mačiem TIEŠRAIDĒ!

Ja Tevi interesē "geimings", pieslēdzies izšķirošajam "Intel Extreme Masters" pasaules čempionāta mačiem TIEŠRAIDĒ! 1

Jau rītdien Polijā, Katovicē, aizsāksies nozīmīgākais notikums Eiropas videospēļu dzīvē – “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts, kuru tiešraidē rādīs arī portālos Skaties.lv un TVPlay. Šajā nedēļas nogalē virtuālajā kaujas laukā izies labākās “League of Legends” komandas, tāpēc iepazīstināsim jūs ar kalendāru.

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni 1

“Ik pa laikam dalāmies ar mūsu rindās esošo policistu stāstiem par dažādiem notikumiem Rīgas pilsētā. Šoreiz vēlējāmies padalīties ar kādu Rīgas pašvaldības policista – Jāņa Tomaša – stāstu, kurš nesen ir izdevis savu pirmo grāmatu ”Melnie darba cimdi”. Policists dzejnieks nodēvēts par tīrradni literātu vidū un nu gatavojas izdot otru grāmatu, kurā būs saklausāmas policista dvēseles atbalsis,” raksta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.