Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3

Seko mums!

00:00

Pievilcības likumi

Romantiska 2004. gada Īrijas, Lielbritānijas un Vācijas komēdija / 12+

Bez Tabu - piedalies raidījuma veidošanā!

Ja Jums ir kāda laba ideja, interesanta fotogrāfija vai cits vizuāls materiāls, ko Bez Tabu komanda varētu izmantot raidījumu veidošanā, lūdzu, atsūtiet to mums! Tāpat ar prieku saņemsim arī vienkārši ierosinājumus un ieteikumus, lai Bez Tabu kļūtu arvien saistošāks un aktuālāks!

Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir beztabu@tv3.lv un tālr. 6 709 9090.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV3 ziņas - kontaktforma saziņai

Laipni aicināti sūtīt atsauksmes un ierosinājumus TV3 ziņu redakcijai! Lūdzu norādiet korektu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā redakcija ar Jums var sazināties.

TV3 ziņu redakcijas e-pasta adrese ir info@tv3.lv un tālr. 6 747 9042.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Nekā personīga - piedalieties raidījuma veidošanā!

Sazināties ar Nekā Personīga redakciju vari zvanot uz tālruņa numuru 67188440 vai aizpildot zemāk redzamo kontaktformu! Vēstules lūdzam sūtīt uz Dzelzavas iela 120s, LV-1021.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV programma

Piektdiena, 5. maijs

21:00

Muļķu laime

Fool's Gold

ASV, piedzīvojumu filma / komēdija, 2008. gada / 12+

Informācija par pazudušu dārgumu atrašanās vietu kāda laulātā pāra dzīvē atjauno ne tikai kāri pēc piedzīvojumiem, bet arī ar jaunu sparu uzjundī gandrīz izplēnējušo attiecību liesmu. 2008

Muļķu laime

Bens ir dārgumu meklētājs. Viņš ir pārliecināts, ka lielākais loms viņu gaida ūdeņos ap Kīvestas piekrastē esošu salu. Ir tikai viena problēma - šī sala pieder repa zvaigznei, kurš nolīdzis konkurējošu dārgumu meklētāju. Benam pie dvēseles nav ne graša, un viņš ir nupat šķīries no sievas un niršanas partneres Tesas, kuru joprojām mīl. Benam ļoti vajag naudu, savukārt Tesa uztver to kā iespēju atjaunot abu izirušās attiecības.