Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3

Seko mums!

11:30

Universitāte

1. sezona, 4. sērija. Krievijas situāciju komēdija, 2008.g.

Bez Tabu - piedalies raidījuma veidošanā!

Ja Jums ir kāda laba ideja, interesanta fotogrāfija vai cits vizuāls materiāls, ko Bez Tabu komanda varētu izmantot raidījumu veidošanā, lūdzu, atsūtiet to mums! Tāpat ar prieku saņemsim arī vienkārši ierosinājumus un ieteikumus, lai Bez Tabu kļūtu arvien saistošāks un aktuālāks!

Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir beztabu@tv3.lv un tālr. 6 709 9090.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV3 ziņas - kontaktforma saziņai

Laipni aicināti sūtīt atsauksmes un ierosinājumus TV3 ziņu redakcijai! Lūdzu norādiet korektu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā redakcija ar Jums var sazināties.

TV3 ziņu redakcijas e-pasta adrese ir info@tv3.lv un tālr. 6 747 9042.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Nekā personīga - piedalieties raidījuma veidošanā!

Sazināties ar Nekā Personīga redakciju vari zvanot uz tālruņa numuru 67188440 vai aizpildot zemāk redzamo kontaktformu! Vēstules lūdzam sūtīt uz Dzelzavas iela 120s, LV-1021.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV programma

Ceturtdiena, 4. maijs

23:10

Pirmizrāde!

Spiegs

Spy

ASV, asa sižeta filma / komēdija, 2015. gads / 16+

Kāda CIP analītiķe kļūst par slepeno aģenti, lai novērstu kodolieroča pārdošanu melnajā tirgū, kas var izraisīt globālu katastrofu. Galvenajā lomā Melisa Makārtija. 2015

Spiegs

Gudrā, bet kompleksu māktā CIP analītiķe Sjūzena Kūpere (Melisa Makārtija) gadiem ir bijusi nozīmīga spēlētāja veiksmīgā svarīgu operāciju norisē. Kad pazūd viņas pārinieks, Sjūzenai beidzot ir iespēja iejusties slepenās aģentes ādā. Izliekoties par kaķu mīļotāju un ar grūtībām tiekot galā ar tehnoloģijām, Sjūzena cenšas izdzīvot straujajā spiegošanas pasaulē. Vai viņai izdosies īstenot sapni būt par īstu spiedzi un īstenot uzdevumu?