Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3

Seko mums!

11:30

Universitāte

1. sezona, 4. sērija. Krievijas situāciju komēdija, 2008.g.

Bez Tabu - piedalies raidījuma veidošanā!

Ja Jums ir kāda laba ideja, interesanta fotogrāfija vai cits vizuāls materiāls, ko Bez Tabu komanda varētu izmantot raidījumu veidošanā, lūdzu, atsūtiet to mums! Tāpat ar prieku saņemsim arī vienkārši ierosinājumus un ieteikumus, lai Bez Tabu kļūtu arvien saistošāks un aktuālāks!

Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir beztabu@tv3.lv un tālr. 6 709 9090.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV3 ziņas - kontaktforma saziņai

Laipni aicināti sūtīt atsauksmes un ierosinājumus TV3 ziņu redakcijai! Lūdzu norādiet korektu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā redakcija ar Jums var sazināties.

TV3 ziņu redakcijas e-pasta adrese ir info@tv3.lv un tālr. 6 747 9042.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Nekā personīga - piedalieties raidījuma veidošanā!

Sazināties ar Nekā Personīga redakciju vari zvanot uz tālruņa numuru 67188440 vai aizpildot zemāk redzamo kontaktformu! Vēstules lūdzam sūtīt uz Dzelzavas iela 120s, LV-1021.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV programma

Trešdiena, 26. aprīlis

22:35

Pūķa sirds

Dragon Heart

„Oskara” balvai izvirzīta ASV piedzīvojumu fantastikas filma, 1996. g. / 12+

Pēdējam pūķim un ilūzijas zaudējušam bruņiniekam jāapvieno spēki, lai uzveiktu ļaunu karali, kurš iemantojis daļēju nemirstību.

Pūķa sirds

Viduslaiku bruņinieku Bovenu (Deniss Kveids) aicina ierasties pie nāvīgi ievainotā jaunā prinča Einona. Pēdējā brīdī Bovens piesauc Drako (ierunājis Šons Konerijs), apkaimes varenāko pūķi, un lūdz viņam mazu daļiņu varenās sirds, lai varētu izglābt zēnu. Pirms lūguma izpildīšanas Drako liek Bovenam zvērēt, ka, kļūdams par karali, Einons būs taisnīgs un līdzcietīgs. Einons piekrīt dot šo zvērestu, taču pēc daudziem gadiem viņš kļūst par nežēlīgu tirānu. Einona nodevība sadusmo Bovenu, kurš uzskata, ka visā vainojams pūķis, tādēļ metas nogalināt visus viņa ciltsbrāļus. Tomēr reiz Bovena un Drako ceļi atkal krustojas, un pūķim izdodas pierunāt bruņinieku noslēgt vienošanos. Ar laiku abi saprot, ka jāaizmirst izdevīgais darījums, lai tiktu galā ar ļauno valdnieku.