Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3

Seko mums!

Bez Tabu - piedalies raidījuma veidošanā!

Ja Jums ir kāda laba ideja, interesanta fotogrāfija vai cits vizuāls materiāls, ko Bez Tabu komanda varētu izmantot raidījumu veidošanā, lūdzu, atsūtiet to mums! Tāpat ar prieku saņemsim arī vienkārši ierosinājumus un ieteikumus, lai Bez Tabu kļūtu arvien saistošāks un aktuālāks!

Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir beztabu@tv3.lv un tālr. 6 709 9090.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV3 ziņas - kontaktforma saziņai

Laipni aicināti sūtīt atsauksmes un ierosinājumus TV3 ziņu redakcijai! Lūdzu norādiet korektu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā redakcija ar Jums var sazināties.

TV3 ziņu redakcijas e-pasta adrese ir info@tv3.lv un tālr. 6 747 9042.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Nekā personīga - piedalieties raidījuma veidošanā!

Sazināties ar Nekā Personīga redakciju vari zvanot uz tālruņa numuru 67188440 vai aizpildot zemāk redzamo kontaktformu! Vēstules lūdzam sūtīt uz Dzelzavas iela 120s, LV-1021.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV programma

Piektdiena, 31. marts

21:00

Rozā pantera

The Pink Panther

ASV, Čehijas piedzīvojumu komēdija, 2006. g. / 7+

Inspektora Žaka Kluzo vārds liek šausmās trīcēt visu noziedznieku sirdīm, kā arī parastiem ļaudīm, kas trāpās šim vīram pa ceļam.

Rozā pantera

Inspektora Žaka Kluzo vārds liek šausmās trīcēt visu noziedznieku sirdīm, kā arī parastiem ļaudīm, kas trāpās šim vīram pa ceļam. Viņa izmeklētāja talants ir apšaubāms, secinājumi – kļūdaini, viņš ir izcili neveikls, taču neizdibināmā veidā vienmēr atklāj noziegumus. Šoreiz pēc Francijas uzvaras futbolā visu acu priekšā tiek nogalināts treneris. No viņa pirksta pazūd nacionālais lepnums „Rozā pantera” – milzīgs rozā dimants. Sensacionālo lietu varētu uzņemties galvenais inspektors Dreifūss, kurš jau septīto reizi ir nominēts Goda ordenim. Taču tieši šī iemesla dēļ viņš nedrīkst pieļaut ne mazāko kļūdu! Tādēļ labāk izvēlēties kādu aizsegam, kamēr pats slepus veic savu izmeklēšanu. Nevienam nav mazāk cerību atklāt noziegumu kā Kluzo – tādēļ viņam kopā ar žandarmu Žilbēru arī tiek uzticēts atrisināt gadsimta noziegumu.

04:30

Mūsdienu Latvijas garša 2

2. sezona, 4. sērija. Latvijas izklaidējoši izzinošs televīzijas šovs par mūsdienu Latvijas garšas meklējumiem, 2013. g.