Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

ZZS

ZZS Daugavpilī kandidēs no diviem sarakstiem

ZZS Daugavpilī kandidēs no diviem sarakstiem 1

ZZS valde trešdien nolēmusi veidot savu deputātu sarakstu uz pašvaldību vēlēšanām Daugavpilī, kuru vadīs vietējās Zemnieku savienības nodaļas vadītāja Ināra Ostrovska. Šajā sarakstā nebūs ZZS Saeimas deputāta Riharda Eigima, kuram apvienība atļāvusi kandidēt citas partijas sarakstā, izņemot “Saskaņu”.

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs 1

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš jau paziņojis, ka būs “Saskaņas” mēra kandidāts Daugavpilī. Tomēr KNAB pārbauda, vai Elksniņš nav pārkāpis likumu “Saskaņas” kampaņā Daugavpilī 2014. gadā. Iespējams, ka deputāts ir tērējis vairāk naudas, nekā to atļauj likums. Kāds Elksniņa bijušais atbalstītājs atklāj, cik naudas Elksniņš tērējis kampaņai.

Gata Trukšņa ēras beigas Jūrmalā

Gata Trukšņa ēras beigas Jūrmalā

Par iespējamu Trukšņa nomaiņu minējumi izskanēja jau vakar, pēc tam, kad viņa vietniece – pie partijām nepiederošā Rita Sproģe – negaidīti iestājās Latvijas zemnieku savienībā. ZZS vadība gan vēl šorīt TV3 Ziņām apgalvoja, ka šāds Sproģes solis nav saistīts ar Trukšņa skandālu, tomēr šobrīd – pēc Trukšņa atstādināšanas – domes vadība nonākusi tieši viņas rokās, un nav izslēgts, ka tieši Rita Sproģe kļūs par jauno Jūrmalas priekšsēdētāju. Viņa pati apgalvo, ka būtu gatava uzņemties šos pienākumus.

Ar opozīcijas palīdzību Vienotībai izdodas nobremzēt ZZS sagatavoto VID reformu

Ar opozīcijas palīdzību Vienotībai izdodas nobremzēt ZZS sagatavoto VID reformu

Saeimā asas debates izvērtās par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) reformu likumprojektiem. Pamatīgi saplūcās divi lielākie koalīcijas partneri – Zaļo un zemnieku savienība un Vienotība, viens otru vainojot sazvērestībās un pārmaiņu bremzēšanā. Malā nestāvēja arī opozīcija. Saskaņas deputāti paziņoja, ka šobrīd VID notiek ietekmes pārdale starp zaļzemniekiem un Vienotību.

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu?

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu? 5

Skandalozais Saeimas deputāts, zaļzemnieks Valdis Kalnozols, kurš iepriekš uzmanību izpelnījies ar sievas iekaustīšanu un pretrunīgi vērtētiem priekšlikumiem bērnu audzināšanā nu nācis klajā ar ieceri glābt valsts ekonomiku. Viņš sagatavojis priekšlikumus grozījumiem likumdošanā tautsaimniecības attīstībai un valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai. Tostarp viņš rosina ar radikālām metodēm vērsties pie ierēdņiem, kas negodprātīgi pilda savu darbu.

Mākslas muzejā kopš renovācijas beigām nomainījies gandrīz viss tehniskais personāls. Iemesls – zemās algas

Mākslas muzejā kopš renovācijas beigām nomainījies gandrīz viss tehniskais personāls. Iemesls – zemās algas

1961. gadā pieņemtā Eiropas Sociālā harta ir svarīgs starptautisks dokuments. Hartā noteiktas galvenās cilvēku tiesības, kas dokumentu parakstījušajām valstīm jānodrošina – tiesības uz taisnīgiem darba apstākļiem, veselības un sociālā aizsardzība, tiesības uz taisnīgu atalgojumu, aizsardzība pret trūkumu un sociālo nevienlīdzību un tamlīdzīgi.

Eksperti netic “superspēka” spējai uzveikt Ušakovu

Eksperti netic “superspēka” spējai uzveikt Ušakovu

Lai gan līdz pašvaldību vēlēšanām vēl aptuveni 10 mēneši, Rīgā jau tagad noris aktīva gatavošanās cīņai par varu. Vienotība aicina Nacionālo apvienību un Zaļo un zemnieku savienību startēt vēlēšanās kopīgā sarakstā. Partijā uzskata, ka izveidojot superspēku, iespējama varas maiņa Rīgas domē.

Dūklavs Lietuvā piedalījies pretrunīgās vakariņās un medībās

Dūklavs Lietuvā piedalījies pretrunīgās vakariņās un medībās

Pārpratumu virpulī sapinies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Jūlija beigās politiķis devās uz Lietuvu darba vizītē, kas dienas beigās noslēgusies ar vakariņām un medībām. Lietuvas puse apgalvo, ka Dūklavs piedalījies medībās, bet mūsu ministrs to noliedz. Savukārt Lietuvā šī vizīte kritiku izpelnījusies, jo neskaidru iemeslu dēļ amatpersonu vakariņās piedalījās arī biznesa pārstāvji.

Dūklavs par neafišētajām pusdienām ar Krievijas vicepremjeru: Temats ir izsmelts

Dūklavs par neafišētajām pusdienām ar Krievijas vicepremjeru: Temats ir izsmelts

“Temats ir izsmelts,” – tā pirmdien paziņoja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pēc tikšanās ar koalīcijas partneriem, kuriem viņam nācās skaidroties par Zaļo un zemnieku savienības trīs ministru neoficiālajām pusdienām ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču. Savukārt pārstāvji no Nacionālās apvienības un Vienotības pauda cerību, ka ZZS turpmāk šādi vairs nerīkosies.

ZZS ministru tikšanās ar Krievijas vicepremjeru ir diplomātiskā protokola pārkāpums, norāda Rinkēvičs

ZZS ministru tikšanās ar Krievijas vicepremjeru ir diplomātiskā protokola pārkāpums, norāda Rinkēvičs

Premjerministra partija Zaļo un zemnieku savienība šonedēļ izraisīja jautājumus par savām attiecībām ar mūsdienu Kremli – kāpēc trīs tās ministri Dana Reizniece-Ozola, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un satiksmes ministrs Uldis Augulis zivju konservu rūpnīcā neafišēti tikušies ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču, kurš Latvijā pavadījis savu atvaļinājumu.

Aiz “neformālās” sarunas zivju konservu fabrikā saskata Maskavas mēģinājumu stiprināt ZZS pozīciju

Aiz "neformālās" sarunas zivju konservu fabrikā saskata Maskavas mēģinājumu stiprināt ZZS pozīciju 2

Zaļo un zemnieku savienība negrasās nosodīt trīs partijas deleģēto ministru neformālo tikšanos ar Krievijas valdības pārstāvjiem, jo tajā lobētas Latvijas uzņēmēju intereses. Tikmēr ārpolitikas eksperti notikušo skaidro ar Kremļa stratēģisku mērķi stiprināt premjera partijas vadošās pozīcijas. To apliecina valdības lēmums par Latvijas-Krievijas starpvaldību komisijas vadītāju iecelt vienu no neformālas tikšanās dalībniekiem – satiksmes ministru Uldi Auguli.