Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

ZZS

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Gata Trukšņa ēras beigas Jūrmalā

Gata Trukšņa ēras beigas Jūrmalā

Par iespējamu Trukšņa nomaiņu minējumi izskanēja jau vakar, pēc tam, kad viņa vietniece – pie partijām nepiederošā Rita Sproģe – negaidīti iestājās Latvijas zemnieku savienībā. ZZS vadība gan vēl šorīt TV3 Ziņām apgalvoja, ka šāds Sproģes solis nav saistīts ar Trukšņa skandālu, tomēr šobrīd – pēc Trukšņa atstādināšanas – domes vadība nonākusi tieši viņas rokās, un nav izslēgts, ka tieši Rita Sproģe kļūs par jauno Jūrmalas priekšsēdētāju. Viņa pati apgalvo, ka būtu gatava uzņemties šos pienākumus.

Ar opozīcijas palīdzību Vienotībai izdodas nobremzēt ZZS sagatavoto VID reformu

Ar opozīcijas palīdzību Vienotībai izdodas nobremzēt ZZS sagatavoto VID reformu

Saeimā asas debates izvērtās par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) reformu likumprojektiem. Pamatīgi saplūcās divi lielākie koalīcijas partneri – Zaļo un zemnieku savienība un Vienotība, viens otru vainojot sazvērestībās un pārmaiņu bremzēšanā. Malā nestāvēja arī opozīcija. Saskaņas deputāti paziņoja, ka šobrīd VID notiek ietekmes pārdale starp zaļzemniekiem un Vienotību.

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu?

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu? 5

Skandalozais Saeimas deputāts, zaļzemnieks Valdis Kalnozols, kurš iepriekš uzmanību izpelnījies ar sievas iekaustīšanu un pretrunīgi vērtētiem priekšlikumiem bērnu audzināšanā nu nācis klajā ar ieceri glābt valsts ekonomiku. Viņš sagatavojis priekšlikumus grozījumiem likumdošanā tautsaimniecības attīstībai un valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai. Tostarp viņš rosina ar radikālām metodēm vērsties pie ierēdņiem, kas negodprātīgi pilda savu darbu.

Mākslas muzejā kopš renovācijas beigām nomainījies gandrīz viss tehniskais personāls. Iemesls – zemās algas

Mākslas muzejā kopš renovācijas beigām nomainījies gandrīz viss tehniskais personāls. Iemesls – zemās algas

1961. gadā pieņemtā Eiropas Sociālā harta ir svarīgs starptautisks dokuments. Hartā noteiktas galvenās cilvēku tiesības, kas dokumentu parakstījušajām valstīm jānodrošina – tiesības uz taisnīgiem darba apstākļiem, veselības un sociālā aizsardzība, tiesības uz taisnīgu atalgojumu, aizsardzība pret trūkumu un sociālo nevienlīdzību un tamlīdzīgi.