Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zane Brikmane

Applaucēšanās, apēsta sadzīves ķīmija un norītas baterijas – mediķi satraukti, ka mazi bērni gūst daudz sadzīves traumu

Applaucēšanās, apēsta sadzīves ķīmija un norītas baterijas - mediķi satraukti, ka mazi bērni gūst daudz sadzīves traumu

“Acīmredzot vecāki ir nedaudz piekusuši no svētkiem, grib atpūsties, un īpaši mazi bērni ir savā vaļā, jo vairāki bērniņi pēc svētkiem nonāca slimnīcā ar diezgan tipiskām mājas un sadzīves traumām,” tā novērojuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi. Tomēr kopumā šīs Jaungada brīvdienas atbildīgie dienesti raksturo kā salīdzinoši mierīgas.

Rīgā atklāts pirmais no 15 biznesa inkubatoriem

Rīgā atklāts pirmais no 15 biznesa inkubatoriem

Šodien svinīgi atklāts Rīgā esošais radošo industriju biznesa inkubators. Tas ir pirmais no 15 valsts finansētajiem biznesa inkubatoriem  Latvijā. To mērķis ir palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem spert pirmos soļus biznesā.

FOTO un VIDEO: pirmizrādi piedzīvojusi pirmā latviešu seksa komēdija

FOTO un VIDEO: pirmizrādi piedzīvojusi pirmā latviešu seksa komēdija

Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem vakar vakarā piedzīvoja pirmā latviešu seksa komēdija ”Svingeri”. Viens no filmā redzamajiem aktieriem Ģirts Ķesteris par komēdiju saka – tā esot Ziemassvētkos skatāma ģimenes filma pieaugušajiem. Turklāt, pašiem filmas aktieriem vakardienas pirmizrāde bija pirmā iespēja redzēt, kā izdevies kinoprojekts, kas daudziem bijis liels izaicinājums.

VIDEO: vai klases huligānu priekšā pieaugušie ir pilnīgi bezspēcīgi?

VIDEO: vai klases huligānu priekšā pieaugušie ir pilnīgi bezspēcīgi?

Sabiedriskās domas aptaujās, jautāti par izglītību, cilvēki uztraucas par kārtības un disciplīnas trūkumu skolās, jo teju katrā klasē ir pa kādam, kurš traucē mācībām un kuram vai kurai ir pamatīgas problēmas ar uzvedību. Problēma ir tik samilzusi, ka nupat darbu sācis pat īpašs krīžu konsultāciju centrs.