Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zaļais dzīvesveids

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par “psihu”

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par "psihu" 44

”Mēs šobrīd dzīvojam diezgan negausīgi. Ja mēs tā turpināsim, Zeme mūs vienkārši nokratīs nost,” intervijā portālam Skaties.lv pauž uzņēmēja un bloga ”Seek the simple” jeb ”Meklēt vienkāršo” autore Laura Arnicāne. Pirms pusotra mēneša viņa kopā ar vīru atvēzējusies kam, pēc ģimenes vārdiem, “pilnīgi psiham”. Tagad sieviete apņēmusies jauno lietu patērēšanas modeli popularizēt Latvijā.

Madonas Smeceres silā sācies Latvijā pirmais suņu kamanbraukšanas čempionāts

Madonas Smeceres silā sācies Latvijā pirmais suņu kamanbraukšanas čempionāts

Nopirku haskiju, izvedu paskriet ar divriteni un tagad septiņpadsmit gadus vēlāk man ir septiņpadsmit suņi – tā savu ceļu uz suņu kamanu sacīkšu sportista karjeru raksturo vairākkārtējais pasaules čempions Igors Traczs no Polijas. Viņš šodien Madonā piedalījās suņu kamanu sacīkšu Pasaules kausa posmā, kas Latvijā notiek pirmo reizi.

Uz tirgu ar savu burciņu! Sabīne atklāti par pirmo mēnesi ”bez iepirkšanās”

Uz tirgu ar savu burciņu! Sabīne atklāti par pirmo mēnesi “bez iepirkšanās” 9

Janvāra pirmajās dienās vietējo sabiedrību saviļņoja uzņēmējas un blogeres Sabīnes apņemšanās iepirkties mazāk jeb 365 centieni dzīvot videi draudzīgāk, saglabājot dzīves kvalitāti, jeb trijos vārdos – ”gads bez iepirkšanās”. Nu, kad mēnesis aiz muguras, sarunā ar portālu Skaties.lv Sabīne akcentē, ka patiesībā cilvēkam pietiek ar mazumiņu, un atklāj, kas pašai bijis pagaidām lielākais izaicinājums.

Palīdzi iepazīt Latviju un savu dzimto pusi! Ekskursiju rīkošanā aicināts iesaistīties ikviens

Palīdzi iepazīt Latviju un savu dzimto pusi! Ekskursiju rīkošanā aicināts iesaistīties ikviens 2

Tuvojoties valsts simtgadei, valsts un pašvaldības strādā pie plašas pasākumu un notikumu programmas, taču arī iedzīvotāji aicināti iesaistīties svētku sajūtas radīšanā un īstenot savas idejas. Jau vairākus mēnešus grupa entuziastu brīvdienās rīko īpašus pārgājienus uz dažādām Latvijas vietām ar mērķi līdz 2018. gadam iepazīt visus Latvijas pagastus, to dabu un kultūrvēsturisko mantojumu.

Makšķerniek, uzmanies! Kuldīgā jauna copes kārtība, nezinātājs var iekulties nepatikšanās

Makšķerniek, uzmanies! Kuldīgā jauna copes kārtība, nezinātājs var iekulties nepatikšanās 4

Ar šā gada 1. janvāri Latvijā stājās spēkā jauna kārtība, kura attiecas uz ļoti daudziem valsts iedzīvotājiem. Ar šo gadu visur, kur līdz šim bija noteikta licencētā makšķerēšana un kuru kūrēja privātie kantori, tās organizēšanu pārņem pašvaldības. Daudzviet šis jautājums jau ir sakārtots, bet vienā no Latvijas populārākajām copes vietām – Ventas rumbā – papīru kārtošana iestrēgusi, un nezinātājs, pats to nenojaušot, var kļūt par likumpārkāpēju.