Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zaļais dzīvesveids

Pirms dodies pēc eglītes, izlasi šo

Pirms dodies pēc eglītes, izlasi šo

AS “Latvijas valsts meži” arī šogad ir lēmusi, ka katra Latvijas ģimene drīkst nocirst vienu eglīti. Tā kā, dodoties medībās un atpūšoties pie dabas, Latvijas meži ir apceļoti un izstaigāti krustām šķērsām, lūk, daži padomi, kā izvēlēties savvaļas eglīti.

Latvijas galvenā meteoroloģiskā radara remonts ir ieildzis; pašlaik tas darbojas neprecīzi

Latvijas galvenā meteoroloģiskā radara remonts ir ieildzis; pašlaik tas darbojas neprecīzi 1

Ieildzis Latvijas lielākā un galvenā meteoroloģiskā radara remonts. Radars darbojas, taču tikai daļēji, pagaidām tā sniegtie dati ir neprecīzi. Iepriekš Latvijas Valsts ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti solīja radaru savest kārtībā jau novembra sākumā, tagad meteorologi savās prognozēs ir krietni piesardzīgāki un konkrētus termiņus vairs nenosauc.

Vai tiešām marihuāna?! Sieviete, audzējot dārzeņus dzīvoklī, nonāk policijas redzeslokā…

Vai tiešām marihuāna?! Sieviete, audzējot dārzeņus dzīvoklī, nonāk policijas redzeslokā...

Latvija visā Eiropā ir slavena ar savām marihuānas audzētavām dzīvokļos privātmājās, angāros, pagrabos un citās slēgtās vietās un noteikti tas ir ienesīgs bizness līdz brīdim, kad tiec noķerts. Savukārt citi ziemas apstākļos audzē daudz jaukākas dabas veltes – svaigus augļus un dārzeņus, bet arī šiem censoņiem reizi pa reizei jāsaskaras ar policiju, jo kaimiņiem gluži vienkārši patīk sūdzēties un bāzt degunu citu darīšanās.