Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zagļi

Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī

Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī

10. aprīlī neilgi pēc pulksten 3.00 naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki pamanīja kādu vīrieti Āgenskalnā, kurš piegāja pie stāvēšanai novietota velosipēda, uzkāpa uz tā un sāka braukt. Vīrietis, ieraugot policijas darbiniekus, strauji nogriezās. Dažus metrus tālāk viņš nokāpa no velosipēda, atstāja to pie kādas sētas un strauji devās prom.

Zādzību skaits no mājokļiem svētkos un nedēļas nogalēs palielinās par 23%

Zādzību skaits no mājokļiem svētkos un nedēļas nogalēs palielinās par 23%

Svētkos un nedēļas nogalēs pēdējo trīs gadu laikā pieteikto atlīdzību skaits par zādzībām no mājokļiem palielinās par 23%, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA  dati. Vidējā atlīdzības summa, kas izmaksāta par šādiem negadījumiem, sasniedz tūkstoti eiro, savukārt lielākā summa bijusi vairāk nekā 100 000 eiro.

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem 2

Pērnajā nedēļā kāda skatītāja pamana to, kā pāris cilvēki no kastes, kurā cilvēki var atdot labdarībai sev nevajadzīgās drēbes, maisus ar mantām nevis liek iekšā, bet gan ņem ārā. Pēc aizrādījuma maisi tiek atlikti atpakaļ. No savstarpējām sarunām noprotams, ka šie cilvēki uz šejieni čiept mantas brauc regulāri. Aculieciniece paspēj darboņus nofotografēt. Te rodas jautājums, ko darīt ar šiem foto, vai tie policijai var palīdzēt noķert iespējamos ļaundarus un kāda ir noteiktā kārtība, kā rīkoties?

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Šā gada martā Liepājā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturēja divas sievietes, kuras vairāku mēnešu garumā Liepājas pilsētas maršruta autobusos nodarbojās ar kabatzādzībām, pārsvarā apzogot vecāka gadagājuma cilvēkus.

Policija meklē attēlā redzamo personu

Policija meklē attēlā redzamo personu 1

Pagājušā gada 14.novembrī ap plkst. 15:00 no tirdzniecības centra ”Akvārijs” kāda veikala telpām, Saldū, Striķu ielā nozagtas mobilās uzlādes iekārtas un vairākas USB atmiņas, radot veikalam aptuveni 100 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Iespējams, gada “neaptēstākais” noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Iespējams, gada "neaptēstākais" noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Ne reizi vien vēstīts par atgadījumiem, kad zagļi izcēlušies ar īpašu neveiklību, piemēram, notikuma vietā atstājot savus dokumentus, tālruni vai ko citu, kas vēlāk palīdzējis policistiem ātri atklāt noziegumu. Pagājušās nedēļas beigās Pārdaugavas likumsargi aizturējuši zagli, kas zādzības vietā, ja tā varētu teikt, atstājis pats sevi.

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pie kāda naktskluba pamanīja lielu rosību. Uz notikuma vietu bija atbraukušas divas apsardzes ekipāžas, savukārt apsargi staigāja apkārt un izskatījās, ka viņi kādu meklē.

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Pamatīgs ķēriens policijai. Aizturēts rūdīts zagtu autodetaļu uzpircējs, pie kā atrasti vairāki simti auto spogulīšu un desmitiem lukturu. Izmeklēšanas laikā policisti nākuši uz pēdām arī 5 servisiem, ar kuru palīdzību zagtā prece realizēta. Zīmīgi, ka otrreizējā tirgū laistas arī marķētas autodetaļas.