Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zagļi

Policija meklē attēlā redzamo personu

Policija meklē attēlā redzamo personu 1

Pagājušā gada 14.novembrī ap plkst. 15:00 no tirdzniecības centra ”Akvārijs” kāda veikala telpām, Saldū, Striķu ielā nozagtas mobilās uzlādes iekārtas un vairākas USB atmiņas, radot veikalam aptuveni 100 eiro lielus materiālos zaudējumus.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Iespējams, gada “neaptēstākais” noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Iespējams, gada "neaptēstākais" noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Ne reizi vien vēstīts par atgadījumiem, kad zagļi izcēlušies ar īpašu neveiklību, piemēram, notikuma vietā atstājot savus dokumentus, tālruni vai ko citu, kas vēlāk palīdzējis policistiem ātri atklāt noziegumu. Pagājušās nedēļas beigās Pārdaugavas likumsargi aizturējuši zagli, kas zādzības vietā, ja tā varētu teikt, atstājis pats sevi.

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pie kāda naktskluba pamanīja lielu rosību. Uz notikuma vietu bija atbraukušas divas apsardzes ekipāžas, savukārt apsargi staigāja apkārt un izskatījās, ka viņi kādu meklē.

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Policija aiztur rūdītu auto lukturu un spoguļu uzpircēju

Pamatīgs ķēriens policijai. Aizturēts rūdīts zagtu autodetaļu uzpircējs, pie kā atrasti vairāki simti auto spogulīšu un desmitiem lukturu. Izmeklēšanas laikā policisti nākuši uz pēdām arī 5 servisiem, ar kuru palīdzību zagtā prece realizēta. Zīmīgi, ka otrreizējā tirgū laistas arī marķētas autodetaļas.