Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
X Faktors

Pastāsti draugiem:

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus.

Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

X Faktors

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Pēc skatītāju pieprasījuma! Četru (!) oktāvu balss – potenciālā “X Faktora” zvaigzne frizieris Gints no Valmieras

Pēc skatītāju pieprasījuma! Četru (!) oktāvu balss - potenciālā "X Faktora" zvaigzne frizieris Gints no Valmieras 24

Pagājušajā nedēļā turpinājām iepazīstināt ar “X Faktora” atlases dalībniekiem, un šoreiz tas bija kolorītais frizieris-stilists, 54 gadus vecais Gints Ristamecs no Valmieras. Pēc publikācijas par viņu katru dienu turpinājām saņemt vēstules, kas lūdza atrādīt, kā šim talantam veicās žūrijas priekšā. Lasītāju lūgumi ir jāciena, tad nu piedāvājam ieskatu.

FOTO: visi Rīgas atlases dalībnieki, 3. daļa

FOTO: visi Rīgas atlases dalībnieki, 3. daļa 6

Sestdien pusdienlaikā pie Spīķeru koncertzāles bija sapulcējušies, šķiet, visi, kuriem dzīvē bijis kaut mazākā saistība ar solodziedāšanu. Vairāki simti vēlējās atrādīt savu talantu, un tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums – noslēdzās atlase rudenī gaidāmajam TV3 šovam “X Faktors”. Piedāvājam ieskatu, kādi dalībnieki tad izmēģināja savus spēkus.

FOTO: īkšķi gaisā – visi “X Faktora” Rīgas atlases dalībnieki, 2. daļa

FOTO: īkšķi gaisā - visi "X Faktora" Rīgas atlases dalībnieki, 2. daļa 4

Sestdien, 13. maijā, pie Spīķeru koncertzāles pulcējās vairāk simti jaunu un vecu, latviešu un citu tautību pārstāvji, lai atrādītu savu talantu un, iespējams, piepildītu sapni par lielo skatuvi, jo rudenī gaidāmā šova “X Faktors” atlase iestūrēja finiša taisnē. Piedāvājam ieskatu, kādi dalībnieki tad izmēģināja savus spēkus.

Oficiāli: ”X Faktora” žūrijā nebūs ne Olgas Rajeckas, ne Guntara Rača

Oficiāli: ''X Faktora'' žūrijā nebūs ne Olgas Rajeckas, ne Guntara Rača 9

Nupat notikušas pirmās atlases lielajam rudens TV šovam ”X Faktors”. Kamēr potenciālo dalībnieku attēli jau apskatāmi Skaties.lv, par to, kas būs žūrijā, joprojām ir intriga. Mediju vidē sākušas cirkulēt baumas, ka Latvijas Saimons būs Olga Rajecka vai Guntars Račs, taču Skaties.lv oficiāli paziņo – ne Rajeckas, ne Rača žūrijā nebūs.

FOTO: visi ”X Faktora” Rīgas atlases dalībnieki; 1. daļa

FOTO: visi ''X Faktora'' Rīgas atlases dalībnieki; 1. daļa 1

Sestdien, 13. maijā, galvaspilsētas un visas Latvijas šovbiznesa karstākais punkts atradās Daugavas labajā krastā, Spīķeru koncertzālē, kur norisinājās pasaulē populārā televīzijas šova “X Faktors” šova atlase. Piedāvājam ieskatu, kādi dalībnieki tad izmēģināja savus spēkus.

EKSKLUZĪVS VIDEO: Uz “X Faktora” skatuves – vecākais dalībnieks Josifs no Trapenes

EKSKLUZĪVS VIDEO: Uz "X Faktora" skatuves - vecākais dalībnieks Josifs no Trapenes 1

11. maijā dziedošo talantu šova “X Faktora” atlase bija devusies uz Latgali, kur pirmā pietura bija Rēzeknē. Dalībnieki šajās dienās bijuši daudz un dažādi, un turpmāk līdz pat pašam šova sākumam rudenī parādīsim interesantākos. Kā pirmo piedāvājam līdz šim vecāko dziedāt gribētāju, 67 gadus veco trapenieti Josifu Petjukēviču.

Uz dalību ”X Faktorā” cierē arī Jubalta meita Helēna

Uz dalību “X Faktorā” cierē arī Jubalta meita Helēna 6

Pagaidām viskuplāk apmeklētā dziedošo talantu šova ”X Faktors” atlase Jelgavā pulcēja visvairāk talantu šovos un TV ekrānā pabijušu ļaužu. Starp atlases dalībniekiem bija arī grupas ”Prāta Vētra” dalībnieka Jāņa Jubalta meita Helēna.