Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Vladimirs Putins

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks 1

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

ASV viceprezidents: sauksim pie atbildības Krieviju, ASV ir nelokāma NATO saistību izpildē

ASV viceprezidents: sauksim pie atbildības Krieviju, ASV ir nelokāma NATO saistību izpildē 2

Vladimira Putina un Donalda Trampa medusmēnesis ir beidzies, un abas lielvaras katra iestājas savā pozīcijā. Tā var secināt pēc šodien retorikas starptautiskā drošības konferencē Minhenē. ASV sauks pie atbildības Krieviju un būs nelokāma NATO saistību izpildē. Šādu paziņojumu konferencē pauda ASV viceprezidents Maiks Penss. Tikmēr Krievija paziņojusi, ka iesākusies jauna ēra, proti, ”pēc–rietumu” pasaules kārtība.

Tramps aizstāv Putinu, pēc tam, kad žurnālists ēterā nosauc viņu par slepkavu; Kremlis gaida atvainošanos

Tramps aizstāv Putinu, pēc tam, kad žurnālists ēterā nosauc viņu par slepkavu; Kremlis gaida atvainošanos

Kārtējo reizi par Krievijas prezidenta Vladimira Putina aizstāvi uzmeties jaunais Baltā nama saimnieks – Donalds Tramps. Uz žurnālista pārmetumu, ka ASV prezidents izsaka cieņu slepkavam, Tramps atbildēja, ka arī pati Amerika nav tik nevainīga. Amerikāņu žurnālista izteikumi aizvainojuši Kremli, un tas tagad sagaida Putinam adresētu atvainošanos.

Eiropas politiķi brīdina Trampu nelolot ilūzijas par Putinu

Eiropas politiķi brīdina Trampu nelolot ilūzijas par Putinu

Vairāki Eiropas līderi vēstulē jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu brīdina par Krievijas prezidenta Vladimira Putina iespējamiem plāniem un negatīvajām sekām, ko nestu sankciju atcelšana. Viņi pauduši bažas par to, kādas varētu izvērsties ASV attiecības ar Krieviju, Trampam kļūstot par prezidentu.

Eksperti jaunajā gadā prognozē Krievijas un ASV attiecību saasināšanos

Eksperti jaunajā gadā prognozē Krievijas un ASV attiecību saasināšanos

Lai gan Krievija ar atbildes soļiem ASV vēl vilcinās, eksperti ir pārliecināti, ka Kremlis parādā nepaliks un tas ir tikai laika jautājums. Visticamāk, Vladimirs Putins nogaida līdz Obamas vietu ASV Baltajā namā ieņems Tramps. Krievu cerības, ka Tramps attiecībās ar Krieviju varētu būt pielaidīgāks, gan ir mazas. Putinam paustās simpātijas drīzāk bija tikai viņa priekšvēlēšanu retorika.

Nekā personīga: pētījums atklāj, ka Krievija gadiem cenšas iefiltrēt savus ietekmes aģentus Vācijas un Francijas partijās

Nekā personīga: pētījums atklāj, ka Krievija gadiem cenšas iefiltrēt savus ietekmes aģentus Vācijas un Francijas partijās 2

Pētniecības centrs ”Atlantic Council” pirms mēneša publicējis ziņojumu “Kremļa Trojas zirgi”. Tajā daudz runāts par kreisajām partijām Vācijā. Arī pie varas esošajiem sociāldemokrātiem. Pētījuma autori uzskata, ka Krievija gadiem cenšas iefiltrēt savus ietekmes aģentus Vācijas un Francijas partijās un sabiedriskajās organizācijās, lai vajadzīgajā brīdī tie apspriešanai virzītu Krievijai vajadzīgas idejas un lai šie cilvēki nonāktu pie varas.

Putins savā uzrunā Krievijas tautai aicina iedzīvotājus palikt vienotiem

Putins savā uzrunā Krievijas tautai aicina iedzīvotājus palikt vienotiem 1

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uzstājies ar savu ikgadējo uzrunu nācijai, kurā pievērsās gan valsts ekonomiskajai situācijai, gan izaicinājumiem, ko radījušas rietumu sankcijas. Spītējot jūtamajam dzīves līmeņa pazeminājumam, Putins tautiešus aicina palikt vienotiem un pēc 2018. gada prezidenta vēlēšanām piedāvā valstī veikt ekonomikas un nodokļu reformas. Runājot par ģeopolitisko situāciju, Putins apgalvoja, ka Krievija konfliktu ne ar vienu nemeklē.