Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Viņas melo labāk

Pastāsti draugiem:

Viņas melo labāk

Viņas melo labāk

Pašmāju kulta seriāls, latviešu Sekss un lielpilsēta. Seriāls par intrigām, meliem un mīlestību četru skaistu meiteņu dzīvēs.

”Viņas melo labāk” aktieru komandai pievienojas Kristīne Belicka un Juris Bartkevičs

“Viņas melo labāk” aktieru komandai pievienojas Kristīne Belicka un Juris Bartkevičs 2

Seriāls ”Viņas melo labāk” ir kļuvusi par tikpat neatņemama vasaras sastāvdaļa kā jūra, saule un piedzīvojumi, tādēļ seriāla jaunās – piektās – sezonas atklāšanas svētki notika uz ”Tallink” prāmja ”Romantika”. Vējā plīvojot matiem, uz kuģa klāja tika atklāti gaidāmās sezonas satraucošākie jaunumi un celti gaismā jaunie aktieri – šosezon seriāla veidotāji tiešām lutinās ar ļoti daudziem kolorītiem tēliem.

Spožās Evelīnas šovā “Netīrās dejas”, Agitas cemme pret savu puisi un kārtīgas veča asaras “UgunsGrēkā” – 2016. gada emocionālākie brīži!

Spožās Evelīnas šovā "Netīrās dejas", Agitas cemme pret savu puisi un kārtīgas veča asaras "UgunsGrēkā" - 2016. gada emocionālākie brīži!

Pagājušais gads Latvijas šovbiznesā bijis ļoti raibs, tādēļ arī portāls Skaties.lv radījis pats savu balvu – “Ekrāna mīlulis”, kuru pasniegt brīžos, kad 12 mēnešu šķērsgriezumā varam atskatīties uz padarīto. Lai saprastu, par ko ir un par ko nav jābalso, katru dienu dalīsimies ar jums izvirzītajās nominācijās. Tagad laiks “Gada sāpēm un asarām”.

Dāmas, sarosieties! Jānoskaidro seksīgākais vīrietis Latvijas šovbiznesā!

Dāmas, sarosieties! Jānoskaidro seksīgākais vīrietis Latvijas šovbiznesā! 12

Kas ir “Ekrāna mīlulis”? Kā jau šovbiznesā ierasts, gada šķērsgriezumā notiek daudz un dažādu notikumu, un lai te negrimtu aizmirstības jūrā, šogad portālā Skaties.lv to visu apkoposim, taču mums ir nepieciešama Tava palīdzība. Turpinām iepazīstināt ar visām nominācijām, un šoreiz kārta pienākusi nominācijai “Gada skaistulis”.

Trīs pašmāju aktrišu padomi svētkiem un lieliskam izskatam!

Trīs pašmāju aktrišu padomi svētkiem un lieliskam izskatam!

Decembris daudziem asociējas nevis ar mierīgiem, siltiem svētkiem, bet gan lielu skriešanu, jo jāsteidz iepirkt mīļajiem dāvanas, kuras likt zem eglītes, kā arī jāpabeidz iesāktie darbiņi, lai gadu var noslēgt un nākamo iesākt uz “baltas lapas”. Tāpēc, lai nepazustu šajā lielajā skrējienā, jautājām mūsu pašu aktrisēm padomus šim vētrainajam laikam.

“Viņas melo labāk” un “Šķiršanās formulas” aktrise: Mēs katra esam seksa simbols, ja izkopjam sevī sievieti!

"Viņas melo labāk" un "Šķiršanās formulas" aktrise: Mēs katra esam seksa simbols, ja izkopjam sevī sievieti!

Sieviete, kura šogad piedzīvoja īstu atpazīstamības uzplūdu – debija kanālā TV3 uzreiz divos seriālos. Par to viņa pati saka, ka “patiesībā katrs gads var būt tavs, ja vien tev ir iespēja un gribasspēks šīs iespējas izmantot un piepildīt!” Piedāvājam nelielu sarunu ar Latvijas Kultūras Akadēmijas 4. kursa studenti, aktrisi Ievu Florenci.

Svētkos jaunā aktrise Ieva Florence iesaka veidot kopīgas dāvanas ar saviem mīļajiem un pateikt “paldies”!

Svētkos jaunā aktrise Ieva Florence iesaka veidot kopīgas dāvanas ar saviem mīļajiem un pateikt "paldies"!

Decembris ir, iespējams, ar svētku sajūtu visapveltītākais mēnesis. Bet līdz Ziemassvētkiem četras (nu jau trīs) svētdienas katrs savās mājās aizdedzinām svecīti adventes vainagā, un arī portāls “Skaties.lv” darīs visu, lai sagatavotu jūs visus šiem svētkiem. Jaunā seriālu zvaigzne Ieva Florence dalās padomos skaistākiem un ģimeniskākiem svētkiem.

Satraucoša tendence Latvijas šovbiznesā: rokas lūgšana peldbaseinā!

Satraucoša tendence Latvijas šovbiznesā: rokas lūgšana peldbaseinā!

Kurš gan neatceras slavenā seriāla “UgunsGrēks” Fēliksa dēlu, kuru atveido aktieris Antons Zamišļajevs? Jaunais aktieris bildinājis savu mīļoto baseinā! Portāls “Skaties.lv” atskatījās nesenā pagātnē un atklāja, ka šis nav vienīgais bildinājums ūdenī…

TV6 mēneša meitenes fināliste, kura jau sevi parādījusi jauno aktrišu konkursā – Krista Klentaka!

TV6 mēneša meitenes fināliste, kura jau sevi parādījusi jauno aktrišu konkursā - Krista Klentaka!

Viņa uz skatuves atrodas jau no piecu gadu vecuma, un arī tagad viena no neatņemamām dzīves sastāvdaļām ir dziedāšana. Par savu mājvietu dēvē Ķekavu, lai gan nākusi no Rīgas. Ar šo meiteni iepazināmies jau vasarā, kad viņa, savu atbalstītāju spēka vadīta, iekļuva fināla kastingā Viņas melo labāk jauno aktrišu konkursā. Tagad noticis kas līdzīgs, tikai šoreiz jau citā televīzijā. Iepazīstinām ar TV6 mēneša meitenes kandidāti Kristu Klentaku.

Viņas melo labāk jaunajā sezonā viena no draudzenēm kļūs par māmiņu

Viņas melo labāk jaunajā sezonā viena no draudzenēm kļūs par māmiņu 3

Seriāla Viņas melo labāk piektās sezonas filmēšana rit pilnā sparā. Nesen kameru priekšā debitēja Viņas melo labāk jauno aktrišu konkursa uzvarētāja Sigita Permina. Viņa kopā ar otru aktrišu konkursa uzvarētāju Moniku Mariju Messingu atveidos māsas. Nu atklājies vēl kāds jauns varonis.

Eviju Skulti jau 20 gadus izseko slepens pielūdzējs

Eviju Skulti jau 20 gadus izseko slepens pielūdzējs 1

Piektdienas vakarā TV3 iepriecinās ar šova Cepiens trešo raidījumu. Šajā reizē trīs fani apciemos un ar gardām vakariņām centīsies iepriecināt Latvijas Nacionālā teātra aktrisi un seriāla Viņas melo labāk zvaigzni Eviju Skulti. Zīmīgi, ka vienam no kungiem ir īpaša līdzība ar kādu no TV seriāla varoņiem.