Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Viņas melo labāk

Pastāsti draugiem:

Viņas melo labāk

Viņas melo labāk

Pašmāju kulta seriāls, latviešu Sekss un lielpilsēta. Seriāls par intrigām, meliem un mīlestību četru skaistu meiteņu dzīvēs.

EKSKLUZĪVI: noskaties video un noskaidro, ko atlasē žūrija lika darīt “Viņas melo labāk” līdziniekiem

EKSKLUZĪVI: noskaties video un noskaidro, ko atlasē žūrija lika darīt "Viņas melo labāk" līdziniekiem

15. jūnija pēcpusdienā modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” norisinājās portāla Skaties.lv ”Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlases pirmā kārta, kas pulcēja vairākus desmitus dalībnieku. Ar vizuālo līdzību vien nepietika, jo lietā bija jāliek arī savas aktieru dotības. Piedāvājam ieskatīties ekskluzīvā video, kur žūrijas locekļi pārbauda jaunos censoņus pēc pilnas programmas.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Noskaidro, vai “Viņas melo labāk” rādīs arī Līgo vakarā!

Noskaidro, vai "Viņas melo labāk" rādīs arī Līgo vakarā! 4

Klusi un nemanāmi mums piezagušies vieni no gada gaidītākajiem svētkiem, kad teju visa Latvija dodas zaļumos, lai tos atzīmētu. Ieskatīsimies kanāla TV3 mājaslapā, kur atrodama publiskā anotācija, kā arī televīzijas programma un noskaidrosim, vai Līgo svētku vakarā fani varēs skatīt savu iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk”.

“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta

"Viņas melo labāk" līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta

15. jūnija pēcpusdienā pie modes un izklaides centra “Rīga Plaza” informācijas centra bija manāma rosība, jo tur norisinājās portāla Skaties.lv rīkotais “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss. Iepazīstināsim ar konkursa spilgtākajiem dalībniekiem, un viens no viņiem – atraktīvais Roberta līdzinieks Gints Reneslācis no Talsiem.

Vai “Viņas melo labāk” vairs nebūs redzams skatītāju iemīļotais Konrāds? Skaidro producents

Vai "Viņas melo labāk" vairs nebūs redzams skatītāju iemīļotais Konrāds? Skaidro producents 6

Kanāla TV3 vasarīgākais seriāls “Viņas melo labāk” divās ar pusi nedēļās jau atrādījis turpat visus ierastos un skatītāju iemīļotos varoņus, bet viens, kuru pazīstam jau no pašas pirmās sezonas, ir kaut kur pazudis. Vai tiešām Valmieras Drāmas teātra aktiera Kārļa Neimaņa atveidotais Konrāds pagājušajā sezonā aizbrauca laimes meklējumos uz neatgriešanos?

Šovakar “Viņas melo labāk” gaidāms jauns tēls, kas “jauks gaisu” visai sezonai

Šovakar "Viņas melo labāk" gaidāms jauns tēls, kas "jauks gaisu" visai sezonai 1

Lai gan vasarīgais laiks šogad nedaudz klibo vēl, seriāls “Viņas melo labāk”, kas daudziem asociējas tieši ar šo gadalaiku, tikai sāk uzņemt apgriezienus. Atmiņas zudumi, superspējas un mīlas intrigas ir tikai sākums. Šī vakara sērijā gaidāma arī debija jaunam tēlam – Jura Bartkeviča atveidotajam Fēliksam.